3 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Utonął 20-letni mieszkaniec gminy Gietrzwałd

OlsztynUtonął 20-letni mieszkaniec gminy Gietrzwałd

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 20-letniego Kamila L. Ciało mieszkańca gminy Gietrzwałd zostało odnalezione wczoraj niedaleko miejsca zamieszkania, w jeziorze Rapackim. W poszukiwaniach wzięło udział łącznie 40 policjantów, w tym policyjni wodniacy, funkcjonariusze oddziału prewencji oraz 30 strażaków – w tym 4 nurków z Państwowej Straży Pożarnej oraz ochotniczej straży pożarnej

reklama

W poniedziałek 14 lipca br. około godziny 23:00 do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przyszła rodzina 20-letniego Kamila L. Z relacji rodziny wynikało, że ostatni raz mężczyzna widziany był w godzinach nocnych poprzedniego dnia. Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób niezwłocznie podjęli działania poszukiwawcze.
Policjanci przeczesywali tereny przyległe do miejsca zamieszkania poszukiwanego oraz sprawdzali pobliski zbiornik wodny. W akcji brało udział 40 funkcjonariuszy, w tym policyjni wodniacy i policjanci oddziału prewencji, a także 4 nurków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Kilka minut po godzinie 14:00 nurkowie wyłowili z Jeziora Rapackiego ciało zaginionego 20-latka. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza oraz biegły lekarz medycyny sądowej. Na polecenie prokuratora zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli na ustalenie przyczyny śmierci.

reklama

red

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia