9 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Utonął 20-letni mieszkaniec gminy Gietrzwałd

WiadomościUtonął 20-letni mieszkaniec gminy Gietrzwałd

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 20-letniego Kamila L. Ciało mieszkańca gminy Gietrzwałd zostało odnalezione wczoraj niedaleko miejsca zamieszkania, w jeziorze Rapackim. W poszukiwaniach wzięło udział łącznie 40 policjantów, w tym policyjni wodniacy, funkcjonariusze oddziału prewencji oraz 30 strażaków – w tym 4 nurków z Państwowej Straży Pożarnej oraz ochotniczej straży pożarnej

reklama

W poniedziałek 14 lipca br. około godziny 23:00 do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przyszła rodzina 20-letniego Kamila L. Z relacji rodziny wynikało, że ostatni raz mężczyzna widziany był w godzinach nocnych poprzedniego dnia. Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób niezwłocznie podjęli działania poszukiwawcze.
Policjanci przeczesywali tereny przyległe do miejsca zamieszkania poszukiwanego oraz sprawdzali pobliski zbiornik wodny. W akcji brało udział 40 funkcjonariuszy, w tym policyjni wodniacy i policjanci oddziału prewencji, a także 4 nurków z Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Kilka minut po godzinie 14:00 nurkowie wyłowili z Jeziora Rapackiego ciało zaginionego 20-latka. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza oraz biegły lekarz medycyny sądowej. Na polecenie prokuratora zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pozwoli na ustalenie przyczyny śmierci.

reklama

red

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia