13 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 maja, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Podczas imprezy alkoholowej wyrzuciła psa z piątego piętra

WiadomościPodczas imprezy alkoholowej wyrzuciła psa z piątego piętra

Zarzut zabicia psa oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjanta usłyszała 32-letnia mieszkanka Olsztyna. Magdalena K. podczas imprezy alkoholowej z okna mieszkania znajdującego się na V piętrze wyrzuciła psa. Niestety, zwierzę nie przeżyło upadku. Podczas policyjnej interwencji kobieta znieważyła i naruszała nietykalność cielesną funkcjonariusza. Teraz kobieta odpowie z ustawy o ochronie zwierząt i za przestępstwa przeciwko działalności instytucji państwowych. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Do zdarzenia doszło w piątek 11 lipca br. na ulicy Dworcowej. Kilka minut po godzinie 22:00 oficer dyżurny olsztyńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o tym, że ktoś z budynku wyrzucił psa. Zwierzę niestety nie przeżyło upadku. Na miejsce pojechali policjanci z Wydziału Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Jak się okazało, w mieszkaniu na V piętrze funkcjonariusze zastali 3 pijane kobiety. Jedna z nich tj. Magdalena K. zachowywała się wulgarnie. Uczestniczki imprezy zostały przewiezione do policyjnego aresztu.

Charytatywna majówka w Majdach z zespołem Classic

Następnego dnia po wytrzeźwieniu kobiety zostały przesłuchane. Jak się okazało, agresywna kobieta, która podczas policyjnej interwencji znieważyła i naruszała nietykalność cielesną policjanta przyznała, że to ona wyrzuciła psa z V piętra. Kobieta w chwili popełnienia przestępstwa miała prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. 32-latka przyznała się do zarzucanych jej czynów, jednak odmówiła składania wyjaśnień. Magdalena K. była w przeszłości karana za oszustwa.

reklama

Teraz grozi jej kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

red

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Dajtki gotowe na Piknik Rotariański. Przyłącz się do wsparcia młodzieży
Charytatywna majówka w Majdach z zespołem Classic