12 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

Podczas imprezy alkoholowej wyrzuciła psa z piątego piętra

OlsztynPodczas imprezy alkoholowej wyrzuciła psa z piątego piętra

Zarzut zabicia psa oraz znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjanta usłyszała 32-letnia mieszkanka Olsztyna. Magdalena K. podczas imprezy alkoholowej z okna mieszkania znajdującego się na V piętrze wyrzuciła psa. Niestety, zwierzę nie przeżyło upadku. Podczas policyjnej interwencji kobieta znieważyła i naruszała nietykalność cielesną funkcjonariusza. Teraz kobieta odpowie z ustawy o ochronie zwierząt i za przestępstwa przeciwko działalności instytucji państwowych. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Do zdarzenia doszło w piątek 11 lipca br. na ulicy Dworcowej. Kilka minut po godzinie 22:00 oficer dyżurny olsztyńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o tym, że ktoś z budynku wyrzucił psa. Zwierzę niestety nie przeżyło upadku. Na miejsce pojechali policjanci z Wydziału Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Jak się okazało, w mieszkaniu na V piętrze funkcjonariusze zastali 3 pijane kobiety. Jedna z nich tj. Magdalena K. zachowywała się wulgarnie. Uczestniczki imprezy zostały przewiezione do policyjnego aresztu.

Następnego dnia po wytrzeźwieniu kobiety zostały przesłuchane. Jak się okazało, agresywna kobieta, która podczas policyjnej interwencji znieważyła i naruszała nietykalność cielesną policjanta przyznała, że to ona wyrzuciła psa z V piętra. Kobieta w chwili popełnienia przestępstwa miała prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. 32-latka przyznała się do zarzucanych jej czynów, jednak odmówiła składania wyjaśnień. Magdalena K. była w przeszłości karana za oszustwa.

reklama

Teraz grozi jej kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

red

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia