fbpx
-3 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Miejsce, gdzie dowiesz się wszystkiego o Kortowie

reklama

W Kortowie uruchomiono punkt informacyjny dla studentów.

Informacja, umiejscowiona w akademiku 6, znajduje się od szczytu budynku i jest zarządzana przez Fundację Żak Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

– To nowość, bo punkt nie istnieje nawet tydzień – mówi Andrzej Makowski z Fundacji Żak. – Wewnątrz znajduje się punkt papierniczy, punkt gastronomiczny „Kropka” i punkt informacyjny. Można w nim zasięgnąć różnych informacji także o tym, co dzieje się w Kortowie poza rokiem akademickim.

reklama

Jak podkreśla Andrzej Makowski w punkcie student może dowiedzieć się wszystkich praktycznych rzeczy i na pewno będą z niego ochoczo korzystać studenci pierwszego roku. Nie można znaleźć w nim informacji szczegółowych, wydziałowych, ale te podstawowe: co i gdzie jest w Kortowie, jak wygląda oferta w domach studenckich, gdzie są punkty gastronomiczne itp. Przed wejściem brakuje mapy Kortowa, ale ta, jak się dowiedzieliśmy, jest za droga, więc uczelnia zdaje się, jak na razie, na spryt studentów. Można posiłkować się internetem lub mapą, która stoi koło rektoratu UWM, która nie do końca jest aktualna.

Czytaj też:  Wielka impreza! Kluby w Kortowie szykują niezwykłe otwarcie
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama