fbpx
17 C
Olsztyn
piątek, 22 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Miejsce, gdzie dowiesz się wszystkiego o Kortowie

OlsztynMiejsce, gdzie dowiesz się wszystkiego o Kortowie

W Kortowie uruchomiono punkt informacyjny dla studentów.

reklama

Informacja, umiejscowiona w akademiku 6, znajduje się od szczytu budynku i jest zarządzana przez Fundację Żak Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

– To nowość, bo punkt nie istnieje nawet tydzień – mówi Andrzej Makowski z Fundacji Żak. – Wewnątrz znajduje się punkt papierniczy, punkt gastronomiczny “Kropka” i punkt informacyjny. Można w nim zasięgnąć różnych informacji także o tym, co dzieje się w Kortowie poza rokiem akademickim.

reklama

Jak podkreśla Andrzej Makowski w punkcie student może dowiedzieć się wszystkich praktycznych rzeczy i na pewno będą z niego ochoczo korzystać studenci pierwszego roku. Nie można znaleźć w nim informacji szczegółowych, wydziałowych, ale te podstawowe: co i gdzie jest w Kortowie, jak wygląda oferta w domach studenckich, gdzie są punkty gastronomiczne itp. Przed wejściem brakuje mapy Kortowa, ale ta, jak się dowiedzieliśmy, jest za droga, więc uczelnia zdaje się, jak na razie, na spryt studentów. Można posiłkować się internetem lub mapą, która stoi koło rektoratu UWM, która nie do końca jest aktualna.

Studenci UWM wyremontowali ośrodek dla dzieci
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Wkrótce w Olsztynie otworzy się niesamowite miejsce. To projekt edukacyjny na skalę krajową
Studenci UWM wyremontowali ośrodek dla dzieci