27 C
Olsztyn
środa, 7 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Popularny klub na starówce zamkniety

OlsztynPopularny klub na starówce zamkniety

Klub został zamknięty z przyczyn ekonomicznych. Właściciel postanowił kontynuować działalność w Warszawie. 

reklama

W środę (02.07.) oficjalnie zakończył działalność klub Footloose. Na fanpage’u pojawił się taki wpis:

– Z dniem 2 lipca 2014 klub Footloose kończy swoją działalność w Olsztynie. Rozpoczęliśmy pracę nad przenosinami klubu do Warszawy .W imieniu właścicieli chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym bywalcom. Mamy nadzieje, że zostawiamy w Olsztynie sporo pozytywnych wspomnień z imprez, które zawsze staraliśmy się organizować z myślą o Was. Dziękujemy także świetnej obsłudze barmanom,kelnerkom i ochronie, którzy byli wizytówką tego lokalu.Klub Footloose był dla nas wspaniałym doświadczeniem ,które zaowocowało nowymi pomysłami, kto wie być może jeden z nich w niedalekiej przyszłości zrealizujemy właśnie w Olsztynie.

reklama

Zapytaliśmy właściciela lokalu o to co dalej z miejscem, które po zakończeniu działalności przez klub – pozostanie puste.

– Oficjalnie działalność zakończyliśmy w środę. Stało się to z przyczyn, które można nazwać ekonomicznymi. Mamy jeszcze podpisaną umowę najmu i zaczynamy powoli zastanawiać się co dalej z tym miejscem – mówi Tomasz Sobotka.

reklama

Mamy nadzieję, że miejsce nie będzie stało długo puste i jeszcze w wakacje powstanie tam nowy klub, który przyciągnie rzeszę żadnych zabawy klubowiczów.

KM

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia