fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Co sądzą o olsztyńskich sklepach Rosjanie?

reklama

Przyjeżdżają do Olsztyna na zakupy. Gdy wpadają w ich wir, to okazuje się, że brakuje naszym sąsiadom w bagażnikach miejsca. Jak szaleć to szaleć, jak się bawić to się bawić…

Jednak co Rosjanie sądzą o olsztyńskich sklepach, w których tak masowo goszczą? Otóż te w stolicy Warmii i Mazur są postrzegane dobrze, ale nie najlepiej.

Sąsiedzi z Obwodu Kaliningradzkiego na forach internetowych wymieniają się swoim doświadczeniem i swoimi poglądami co do miejsc, w których warto robić zakupy. Często porównują Olsztyn z Trójmiastem. – Olsztyn jest w porządku, ale jest za mało galerii – pisze Natasza. – Chyba, aż jedna. – Jeśli miałbym wybierać pomiędzy Trójmiastem a Olsztynem, to wolę to pierwsze. Jest więcej wszystkiego i –  przede wszystkim – ładniej. W Gdańsku mamy np. ogromną Galerię Bałtycką i meblowy moloch Ikea – pisze Pavlo. – W Olsztynie zrobicie tylko zakupy i nic więcej. W Gdańsku to przynajmniej są jakieś atrakcje, coś się dzieje. Jeśli chcecie w Polsce gdzieś na dłużej to polecamy Trójmiasto – piszą Nina i Siergiej.

Czytaj też:  Analityk: Łukaszenka może wywołać wojnę ogólnoeuropejską
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama