fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Co sądzą o olsztyńskich sklepach Rosjanie?

OlsztynCo sądzą o olsztyńskich sklepach Rosjanie?

Przyjeżdżają do Olsztyna na zakupy. Gdy wpadają w ich wir, to okazuje się, że brakuje naszym sąsiadom w bagażnikach miejsca. Jak szaleć to szaleć, jak się bawić to się bawić…

reklama

Jednak co Rosjanie sądzą o olsztyńskich sklepach, w których tak masowo goszczą? Otóż te w stolicy Warmii i Mazur są postrzegane dobrze, ale nie najlepiej.

Sąsiedzi z Obwodu Kaliningradzkiego na forach internetowych wymieniają się swoim doświadczeniem i swoimi poglądami co do miejsc, w których warto robić zakupy. Często porównują Olsztyn z Trójmiastem. – Olsztyn jest w porządku, ale jest za mało galerii – pisze Natasza. – Chyba, aż jedna. – Jeśli miałbym wybierać pomiędzy Trójmiastem a Olsztynem, to wolę to pierwsze. Jest więcej wszystkiego i –  przede wszystkim – ładniej. W Gdańsku mamy np. ogromną Galerię Bałtycką i meblowy moloch Ikea – pisze Pavlo. – W Olsztynie zrobicie tylko zakupy i nic więcej. W Gdańsku to przynajmniej są jakieś atrakcje, coś się dzieje. Jeśli chcecie w Polsce gdzieś na dłużej to polecamy Trójmiasto – piszą Nina i Siergiej.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Aneta
17 kwietnia 2014 15:37

W Trójmieście jest bardzo dużo Rosjan. Tutejsze firmy czekają na nich, dużym atutem w CV aplikującego do prawie każdej branży jest znajomość języka rosyjskiego. A w Olsztynie niedługo powstanie nowa galeria – pewnie odwiedziny naszych sąsiadów z obwodu kaliningradzkiego są jednym z powodów jej budowania:)
http://www.3gsg.ru

Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji