fbpx
5 C
Olsztyn
piątek, 7 października, 2022
reklama

Potrącenie na ul. Bałtyckiej. Bulwersująca reakcja kierowcy?

OlsztynPotrącenie na ul. Bałtyckiej. Bulwersująca reakcja kierowcy?
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Czy zniszczony samochód jest ważniejszy od ludzkiego zdrowia i życia? Czytając komentarze pod filmem z wypadku na ul. Bałtyckiej można mieć wątpliwości. 

reklama

Na jednym z portali internetowych pojawił się film, na którym widać moment potrącenia kobiety na ul. Bałtyckiej. Do wypadku doszło w środę – potwierdził to Krzysztof Wasyńczuk z Komendy Miejskiej Policji. Winną wypadku była kobieta, która w niedozwolonym miejscu weszła na jezdnię. Kwestia winy nie podlega tu żadnej wątpliwości i policjanci ukarali poszkodowaną mandatem. To co jest najbardziej przerażające, to komentarz młodego kierowcy pod tym filmikiem:

– Potrącona dostała 300 zł mandatu, ręka złamana w 2 miejscach, uraz głowy. A teraz najważniejsze – wgniecione nadkole, urwane lusterko i przednia szyba do wymiany + wgnieciony prawy słupek od szyby. Auto pożyczone. Co do muzy … rzeczywiście pedalska ale lubię c*pki. Wypadek miał miejsce w Olsztynie na ul. Bałtyckiej. Wyjeżdżałem z warsztatu naprawczego

Młody mężczyzna jeszcze kilka dni po wypadku martwi się wgnieceniami w aucie. Rozumiemy, że jako kierowca nie ma w tej sytuacji nic sobie to zarzucenia, ale w jego wypowiedziach brakuje empatii. I to jest zastraszające, ponieważ nadrzędną wartością jest życie ludzkie – a nie wgnieciona blacha samochodu.

19-latek swoim Subaru zjechał z jezdni do przydrożnego rowu znajdującego się po lewej stronie drogi
reklama

Tego typu komentarze są całkowicie nie na miejscu, a jakie jest zdanie naszych czytelników?

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama