fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Potrącenie na ul. Bałtyckiej. Bulwersująca reakcja kierowcy?

OlsztynPotrącenie na ul. Bałtyckiej. Bulwersująca reakcja kierowcy?

Czy zniszczony samochód jest ważniejszy od ludzkiego zdrowia i życia? Czytając komentarze pod filmem z wypadku na ul. Bałtyckiej można mieć wątpliwości. 

reklama

Na jednym z portali internetowych pojawił się film, na którym widać moment potrącenia kobiety na ul. Bałtyckiej. Do wypadku doszło w środę – potwierdził to Krzysztof Wasyńczuk z Komendy Miejskiej Policji. Winną wypadku była kobieta, która w niedozwolonym miejscu weszła na jezdnię. Kwestia winy nie podlega tu żadnej wątpliwości i policjanci ukarali poszkodowaną mandatem. To co jest najbardziej przerażające, to komentarz młodego kierowcy pod tym filmikiem:

– Potrącona dostała 300 zł mandatu, ręka złamana w 2 miejscach, uraz głowy. A teraz najważniejsze – wgniecione nadkole, urwane lusterko i przednia szyba do wymiany + wgnieciony prawy słupek od szyby. Auto pożyczone. Co do muzy … rzeczywiście pedalska ale lubię c*pki. Wypadek miał miejsce w Olsztynie na ul. Bałtyckiej. Wyjeżdżałem z warsztatu naprawczego

Młody mężczyzna jeszcze kilka dni po wypadku martwi się wgnieceniami w aucie. Rozumiemy, że jako kierowca nie ma w tej sytuacji nic sobie to zarzucenia, ale w jego wypowiedziach brakuje empatii. I to jest zastraszające, ponieważ nadrzędną wartością jest życie ludzkie – a nie wgnieciona blacha samochodu.

reklama
Tragiczny wypadek motocyklisty na DK16

Tego typu komentarze są całkowicie nie na miejscu, a jakie jest zdanie naszych czytelników?

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Wypadek na DK 16 w Wójtowie: cztery osoby, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala

Uderzenie w drzewo, później dachowanie. Sarna mogła przyczyną groźnego wypadku?
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?