fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Światowej sławy modelka z UWM [WIDEO]

OlsztynŚwiatowej sławy modelka z UWM

Na świecie jest bardziej znana niż w samym Olsztynie. Odnosi wiele sukcesów w wielu dziedzinach życia. Jest przebojowa, pewna siebie, a mimo to wciąż pozostaje skromną osobą. O kim mowa?

reklama

Weronika Bronowicka jest nie tylko modelką, ale także siatkarką i studentką V roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Chcesz dowiedzieć się jak rozpoczęła się jej przygoda z modelingiem i jak wygląda praca w tej branży? Obejrzyj wywiad z Weroniką zrealizowany przez TV Kortowo, a wszystko stanie się jasne.

Studenci UWM wyremontowali ośrodek dla dzieci
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Studenci UWM wyremontowali ośrodek dla dzieci
Wkrótce w Olsztynie otworzy się niesamowite miejsce. To projekt edukacyjny na skalę krajową
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji