fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Od jutra wracają problemy na skrzyżowaniu przy al. Warszawskiej

reklama

W związku z przebudową skrzyżowania ulic Armii Krajowej, Obrońców Tobruku i al. Warszawskiej w sobotę 22 lutego nastąpi kolejna zmiana w organizacji ruchu.

W najbliższą sobotę kierowców czekają chwilowe utrudnienia związane z przygotowaniem oznakowania skrzyżowania do obowiązującej od tego dnia tymczasowej organizacji ruchu. O godzinie 6 nastąpi wyłączenie sygnalizacji. Ruchem będzie kierować policja. Prace związane z reorganizacją potrwają do godziny 9. Po tym czasie sygnalizacja świetlna zostanie ponownie uruchomiona i nastąpi puszczenie ruchu po nowym obiegu.

Od tego momentu obowiązywać będzie zamknięcie odcinka lewej strony jezdni wzdłuż alei Warszawskiej, biegnącego w kierunku centrum. Ruch dwukierunkowy zostanie przeniesiony na sąsiadującą jezdnię. Podobnie będzie w przypadku ul. Obrońców Tobruku, gdzie zamknięta zostanie lewa strona jezdni w kierunku Ostródy. Kierowcy jadący ul. Armii Krajowej od strony Ostródy również powinni spodziewać się zamknięcia lewej strony jedni. Ruch dwukierunkowy odbywać się będzie po drugiej stronie pasa.

Czytaj też:  Sceny jak z filmu "Lśnienie". Kierowca BMW wycinał drzwi do domu siekierą
reklama

Specyfika prowadzonych na tym odcinku prac wiązać się w przyszłości z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu – chwilowe zmiany związane będą z koniecznością ułożenia docelowej, warstwy ścieralnej nawierzchni. Prace potrwają w sumie do końca lipca.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama