11 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Zbigniew Boniek z wizytą w Olsztynie

OlsztynZbigniew Boniek z wizytą w Olsztynie

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek odwiedził dziś Olsztyn. Najpierw spotkał się z prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem a potem z szefostwem Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej i Stomilu Olsztyn.

reklama

Zarówno prezydent, jak i prezes PZPN nie chcieli za wiele powiedzieć, o czym rozmawiali. Padały kurtuazyjne zwroty i zapewnienia od dobrym klimacie rozmów. Prezes PZPN podkreślał, że nie wyobraża sobie, aby Olsztyn był “białą plamą” na piłkarskiej mapie Polski i że w każdym mieście wojewódzkim powinna być silna ekipa piłkarska.

– Olsztyn powinien “pójść do przodu” – mówił prezes PZPN. – Podoba mi się wizja prezydenta odnośnie stadionu i wierzę, że stadion powstanie. Mam nadzieję, że gdy przyjadę za kilka lat, to usiądę na trybunie – pewnie nie będę już prezes, ale życzę, żeby prezydent dalej był prezydentem – razem z Piotrem Grzymowiczem i obejrzymy mecz.

reklama

Prezydent przedstawił Zbigniewowi Bońkowi harmonogram budowy nowego obiektu i modernizacji istniejące stadionu przy ul. Piłsudskiego.

Prezesowi PZPN towarzyszył Janusz Basałaj, dyrektor departamentu Komunikacji i Mediów PZPN, Łukasz Wachowski, dyrektor departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN, Tadeusz Obliński, departament Administracji, Logistyki i Centralnych Zakupów PZPN.
 
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia