fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Nowe kanały dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej

OlsztynNowe kanały dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej

Nowe programy telewizyjne dostępne w naziemnej telewizji cyfrowej i zmiany w układzie programów TVP. Telewizja Polska szykuje niespodzianki.

reklama

Od 15 lutego na multipleksie MUX 1 rozpocznie emisję nowy program telewizji publicznej: TVP ABC – program skierowany głównie do dzieci oraz – dobrze znany kanał – TV Trwam. Zmieni się przyporządkowanie w układzie programów TVP. Kanał TVP Info zostanie przeniesiony z MUX 1 do MUX 3, dzięki czemu zostanie znacznie zwiększony zasięg stacji. Program TVP 1 i TVP 2 w standardowej rozdzielczości emitowany będzie jeszcze na dotychczasowym  multipleksie, do 15 marca.

Wyjaśnijmy – MUX to angielski skrót od słowa multiplex, który oznacza pakiet programów radiowych i telewizyjnych wraz z dodatkowymi usługami, (np. przewodnikiem po programach) jednocześnie transmitowanych cyfrowo do odbiorcy w jednym kanale częstotliwości.

reklama

Układ programów od 15 lutego 2014 r.

MUX 1:

reklama

TV Trwam

TVP ABC

TVP1 SD –> Focus TV

TVP2 SD –> Stopklatka TV

Eska TV

TTV

Polo TV

ATM Rozrywka

MUX 3 (docelowy skład)

TVP1 HD

TVP2 HD

TVP Info

TVP Regionalna (Olsztyn)

TVP Kultura

TVP Rozrywka

TVP Historia

TVP Polonia

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji