fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Faszyn from Raszyn, czyli Rosjanka na zakupach

OlsztynFaszyn from Raszyn, czyli Rosjanka na zakupach

Jasne futro, legginsy w panterkę, różowe kozaczki do tego obowiązkowy mocny makijaż i dużo złota. Tak według pracownic olsztyńskich sklepów wyglądają klientki zza wschodniej granicy. Ile w tym prawdy, a ile zazdrości?

reklama

Bucik, kożuszek i złoty łańcuszek?

Według wielu ekspedientek, bez problemu można rozpoznać, która z klientek jest Polką, a która Rosjanką. – Polki chodzą ubrane skromniej i ze smakiem –  twierdzi Ania, pracownica jednej z sieciówek. – Rosjanki mieszają style: dresy zestawiają z futrem, a złoto z tandetnym plastikiem. Zdaniem Doroty, sprzedawczyni z ekskluzywnego butiku, „nasze sąsiadki wydają więcej pieniędzy niż my, chcą być modne, ale nie zawsze im się to udaje. Nieudolnie łączą wzory, kolory i fasony ”. Innego zdania  jest Ola, częsta bywalczyni centrów handlowych: „To prawda, że łatwo rozpoznać Rosjankę, bo one bawią się modą, Polki są nudne, boją się zaszaleć”. Zatem kto od kogo powinien się uczyć mody?

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji