fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Prawdziwa kobieta lepsza od sztucznej modelki! Tak jest w Olsztynie?!

OlsztynPrawdziwa kobieta lepsza od sztucznej modelki! Tak jest w Olsztynie?!

Wiele się mówi o tym, jakich kobiet szukają mężczyźni. Okazuje się, że do tematu trzeba mieć zdrowe podejście tak jak jeden z internautów, który niejednej pani poprawił humor swoim wpisem. Co zatem tam „nawypisywał”?

reklama
Upust swoim uwagom dał jeden z internautów na fanpage’u „Spotted: UWM”.

Wygląda na to, że nie wszyscy szukają „ideałów”, albo inaczej: dla każdego pojęcie: „doskonałość” znaczy coś innego. Jeden szuka perfekcyjnie wypomadowanej panny, z którą nic tylko imprezować, niekoniecznie trzeba rozmawiać; drugi – wypatruje konkretnej kobiety, z którą będzie można przegadać nie tylko jeden wieczór, ale całe życie. Drogie panie, właśnie takich kobiet poszukują olsztynianie! Wygląd nie jest aż tak ważny, ważne jest to co jest w tzw. „środku”. Potrzeba zrozumienia i akceptacji jest silniejsza od wizualnych właściwości obiektu westchnień. Upust swoim uwagom dał jeden z internautów na fanpage’u „Spotted: UWM”:

„Do wszystkich dziewczyn i niektórych facetów!

Jeśli myślicie, że my, mężczyźni szukamy wymiarowych modelek albo podobają nam się dziewczyny, dla których liczy się tylko impreza i wygląd to jesteście w błędzie! Nie każdy musi być taki sam! Czy upita dziewczyna, która ledwo się trzyma na nogach jest atrakcyjna? Najważniejsze, żeby można było fajnie razem spędzić czas, pośmiać się i móc o czymś konkretnym porozmawiać. Dziewczyny nie przejmujcie się, że jakiś idiota nie doceni tego, że macie pasje, jesteście wartościowe i dążycie do jakiś celów !! Nie ganiajcie za gów***!”

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji