fbpx
24 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Szczere wyznanie poruszyło setki kobiet w Olsztynie! Jak on to zrobił?

OlsztynSzczere wyznanie poruszyło setki kobiet w Olsztynie! Jak on to zrobił?

Tego jeszcze nie było! Światem olsztyńskiego Internetu wstrząsnął post jednego z użytkowników fanpage’a „Spotted: UWM”. Szczere wyznanie poruszyło setki pań i rozgorzała gorąca dyskusja na temat facetów.

reklama
„Wielu ludzi pisze tutaj jako anonimy, ja się jednak wyłamię i napiszę coś pod własnym imieniem i nazwiskiem…”

Internet w Olsztynie wrze! Płeć piękna jest zachwycona odwagą i szczerością człowieka, który spowodował niemałe zamieszanie. Kobietom zaimponowało to, że mężczyzna nie bał się na publicznym forum mówić o swoich uczuciach oraz to, że nie pozostał przy tym anonimowy – na koniec się podpisał!. Zdecydowana większość pań pozytywnie odpowiedziała na swoisty apel użytkownika, który, będąc świadomym zjawiska niewiarygodnego „hejtu” w sieci, podjął się karkołomnej próby dotarcia do sumień kobiet.

I oto mu się udało! Nie wzdragał się przed napisaniem, że mężczyźni też są wrażliwi, że też mają uczucia, że też – tak samo jak kobiety – oczekują zrozumienia. Autor postu nie może się pogodzić z myślą, że „ci wrażliwi” nie cieszą się popularnością wśród pań. Czy tak rzeczywiście jest? Oto fragment z https://www.facebook.com/SpottedUwm/posts/757741294237696?stream_ref=10:

„Wielu ludzi pisze tutaj jako anonimy, ja się jednak wyłamię i napiszę coś pod własnym imieniem i nazwiskiem, nawet gdyby miała spotkać mnie za to fala wszechogarniającego hejtu. Fajnie że istnieje takie spotted – można kogoś odszukać. […] teraz żyjemy w czasach, gdy faceci „figo-fago” mają większe branie u dziewczyn – nie mówię, że u wszystkich – a ci wrażliwi? Pomyślcie dziewczyny, faceci też potrafią mieć uczucia! Raz zraniony facet może bać się, że następnym razem spotka go to samo. […] dziewczyny, nie olewajcie facetów tak łatwo, dajcie się poznać nie tylko z tej strony, że „o, jestem taka fajna, pójdę do klubu”. Na klubach świat się nie kończy. Wokół was jest tylu dobrych i wrażliwych facetów, którzy docenią was takie jakie jesteście […] Nie szukajcie ideałów […]. Wszyscy jesteśmy ludźmi i zasługujemy na szczęście, dajmy sobie tylko szansę je odnaleźć!

Pozdrawiam wszystkich bardzo ciepło w ten mroźny dzień,

Marcin K.”

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia