fbpx
4 C
Olsztyn
czwartek, 2 grudnia, 2021
reklama

Decyzja o losie dyrektorki szpitala z Dobrego Miasta zapadnie w piątek

reklama

Starostwo Powiatowe w Olsztynie informuje, że przesuwa decyzję odnośnie dalszych losów Marii Mielniczek, oskarżanej przez pracowników o mobbing.

IMG_6586
Teraz Maria Mielniczek ma czas na ustosunkowanie się do uwag pokontrolnych.

Zarząd Powiatu w Olsztynie podczas posiedzenia w dniu 28 stycznia odroczył do piątku 31 stycznia decyzję w sprawie dalszej sytuacji w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dobrym Mieście – czytamy w komunikacie prasowym. – W związku z tym, że Maria Mielniczek, obecna dyrektor ZZOZ w Dobrym Mieście ma czas do 30 stycznia na ustosunkowanie się do uwag zawartych w wystąpieniu pokontrolnym, decyzja w sprawie dalszych losów kierownictwa placówki zostanie podjęta w piątek 31 stycznia na spotkaniu Zarządu Powiatu z Radą Społeczną Szpitala w Dobrym Mieście. Piątkowe spotkanie jest zaplanowane na godz. 13.

Przypomnijmy. W grudniu 2013 roku zawrzało, gdy pracownicy placówki poskarżyli się, że w szpitalu dochodzi do mobbingu i zastraszania pracowników, a pacjenci nie dostają niezbędnych leków i środków czystości. Rada Społeczna szpitala napisała list do organu prowadzącego szpital-  starosty olsztyńskiego – z prośbą o interwencję. Pod listem podpisało się 50 pracowników. Starosta podjął odpowiednie kroki, zarządzając w szpitalu kompleksową kontrolę. Protokół pokontrolny trafił w ręce członków Zarządu Powiatu, którzy będą decydować o dalszym losie dyrektorki. Teraz Maria Mielniczek ma czas na ustosunkowanie się do uwag pokontrolnych.

Czytaj też:  Pożar w szpitalu. Przesłuchany 54-letni pacjent
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama