fbpx
-11 C
Olsztyn
środa, 8 grudnia, 2021
reklama

Baśniowy konkurs biblioteki

reklama

„Śniegiem otuliła Pani Zima dachy miast i miasteczek, wczesnym zmierzchem bezwstydnie poczęła zapalać światła w oknach odległych, wiejskich domów…” – co wydarzyło się dalej? To zależy od was. 
olsztyn czyta
Sympatyczna inicjatywa pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie. Każdy chętny może zamienić się w twórcę fantastycznych historii i napisać baśń zimową. Teksty można wrzucać w postaci komentarzy na stronie wydarzenia na portalu Facebook.

– Ułóż historię pod tytułem „Baśń Zimowa” o dowolnej ilości znaków ale w taki sposób, by wykorzystać słowa: gwiazda, wilk, zamek, las, staruszka, dziadek, drzwi, spotkanie, pióro, a historia POWINNA ROZPOCZYNAĆ SIĘ OD:
Śniegiem otuliła Pani Zima dachy miast i miasteczek, wczesnym zmierzchem bezwstydnie poczęła zapalać światła w oknach odległych, wiejskich domów… – można przeczytać w wydarzeniu utworzonym na portalu Facebook.

Autor najlepszej historii wygra książkę Andrzeja Maleszki – „Magiczne drzewo.Gra”.

– Oczywiście jeżeli spodoba nam się więcej opowiadań, to książki mogą się magicznie rozmnożyć – powiedziała nam Urszula Witkowska z Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama