fbpx
-7 C
Olsztyn
wtorek, 7 grudnia, 2021
reklama

Erotyczna strona Olsztyna…

reklama

„Młody pan szuka zamożnego pana po 50-tce”, „zalogowana zdesperowana zapłaci młodemu buhajowi”, „niedoświadczona para szuka <przewodniczki>, która pokaże: co i jak”, „jestem młodym licealistą – więcej na priv”…

    To czego nie zobaczysz na ulicach, widać w cyberprzestrzeni na stronach internetowych.
To czego nie zobaczysz na ulicach, widać w cyberprzestrzeni na stronach internetowych

Po bożemu? 

Olsztyn to z pozoru spokojne, wręcz senne miasto, położone gdzieś pomiędzy jeziorami a lasami, gdzie ponad ludzkimi siedzibami wznoszą się jedynie kościoły i stawiane są tylko kolejne markety. Nic bardziej mylnego! Olsztyn to – chyba z racji swojej „leśnej” lokalizacji – dzikie miejsce, w którego mieszkańcach tkwi rozbestwiony zwierzak targany wiatrami chuci. Ktoś tu się myli?

reklama

Zaloguj się… 

To czego nie zobaczysz na ulicach, widać w cyberprzestrzeni na stronach internetowych, gdzie mieszkańcy miasta dają upust swoim najbardziej skrywanym żądzom. W olsztynianach   krew aż wrze o czym świadczą ogłoszenia wstawiane przez nich na forach internetowych czy stronach z  anonsami. Znajdziesz tam cały przekrój społeczeństwa, ludzi w różnym wieku, o różnej zamożności, każdej płci i zachciance. Możliwych konfiguracji do wyboru do koloru.

Dla każdego coś dobrego 

Jedni występują w roli  „wolontariuszy” o niezwykle rozwiniętej empatii, czerpiących jedynie przyjemność z cudzej radości, którzy za „free” zrobią wiele, a nawet prawie się dla kogoś poświęcą:

Szukam samotnej szczupłej pani, która czuje się osamotniona, niedoceniona, zaniedbana, której w życie wkradła się monotonia, a którą będę mógł pocieszyć moją wyrozumiałą osobą. Mam lokum i samochód;

drudzy – „sprzedawców” chcących zwyczajnie zarobić trochę kasy, za którą zrobią dosłownie wszystko w myśl dewizy: klient nasz pan. Ogłoszenia mające charakter komercyjny, posiadają profesjonalne zdjęcia opatrzone zgrabnie napisanym opisikiem, zachęcającym potencjalnego klienta do spędzenia „rozkosznej nocy pełnej doznań”:

Jestem miłą, sympatyczną i delikatną a zarazem ostrą osóbką, która chce Cię zaprosić do siebie. Jeżeli zdecydujesz się mnie odwiedzić na pewno nie będziesz zawiedziony. Chętnie spełnię każde Twoje marzenie, umilę Panom szarość życia. Uwielbiam […] tańczyć […], lekko z wdziękiem rozbudzając pożądanie. Nie będziesz potrafił stłumić swoich pragnień. Poznaj mnie bliżej….

Wśród ogłaszających się, mamy też grupę sponsorów, gotowych zrealizować swoje zachcianki, oczywiście za rozsądną opłatą:

Kobieta mająca dużo zwariowanych fantazji […]. Chcę je z kimś realizować, a łatwiej mi pójdzie z kimś, komu zapłacę za towarzystwo niż z przyjacielem.

Są też tacy co po prostu szukają kogoś na całe życie, z nadzieją na prawdziwą miłość, którą raczej ciężko znaleźć w takich miejscach:

Miły i sympatyczny chłopak 29 lat szuka swojej połówki na dobre i na złe, kobiety dojrzałej i myślącej o życiu, chcącej stworzyć związek oparty na wzajemnym zaufaniu i szczerości. Jestem szczupłym brunetem o szarych oczach. Jestem z Olsztyna. Jeśli jesteś zainteresowana napisz.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama