fbpx
-3 C
Olsztyn
wtorek, 30 listopada, 2021
reklama

Znamy program 22. finału WOŚP!

reklama

WOŚP w Olsztynie zacznie grać już dziewiątego stycznia. Wśród gwiazd tegorocznej orkiestry nie zabraknie Eneja. Poniżej, dzień po dniu i godzina po godzinie, przedstawiamy Wam program tegorocznego finału WOŚP.

To już 22 finał
To już 22 finał
  • 9 stycznia (czwartek)

 godz. 7.30-9.30 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101, ul. Mroza 25

„101 pomysłów na pomoc” – wystawa prac artystycznych dzieci i całych rodzin

reklama

(wstęp za symboliczny grosik)

od  godz.8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Gdyńska 17

Kiermasz ciast

  • 10 stycznia (piątek)

 godz.7.30-9.30 Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny nr 101, ul. E. Mroza 25

„101 pomysłów na pomoc” – wystawa prac artystycznych dzieci i całych rodzin

(wstęp za symboliczny grosik)

 od  godz. 8 Szkoła Podstawowa nr 6 im. K.I. Gałczyńskiego, ul. Gdyńska 17

Kiermasz ciast

 ZSO nr 7 V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy, ul. I. Krasickiego 2 Gimnazjum nr 24,
ul. I. Krasickiego 2

Koncert talentów

  • 11 stycznia (sobota)

 godz. 11 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Chopina, ul. Kościuszki 39

Koncerty dzieci, młodzieży i nauczycieli z ze Szkoły Muzycznej „Yamaha” i Państwowej Szkoły Muzycznej
I i II stopnia

 godz.08.30-22 Hala Widowiskowo-Sportowa „Urania”, al. J. Piłsudskiego 44

Turniej piłkarski dla dzieci o miano mistrza Stomil Cup 2014, wspólny występ zespołów Enej i Afromental, free style football i game festival

 godz. 10-16 Szkoła Podstawowa nr 7 im. L. Kruczkowskiego, Aleja Przyjaciół 42

V Halowy Turniej Piłki Nożnej Sędziów Piłkarskich oraz licytacja koszulki reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego

 godz.15-18 Gimnazjum nr 13 im. H. Wagnera, ul. Jeziołowicza 2

Festyn zimowy „W chłodne dni gorące serca”

 godz.18-21 Centrum Konferencyjne UWM , Kampus Akademicki Kortowo

Kabaretowo – wystąpią Abelard Giza oraz Kacper Ruciński

  • 12 stycznia (niedziela)

godz.09-16 Hala Widowiskowo-Sportowa „Urania”, al. J. Piłsudskiego 44

Turniej piłkarski dla dzieci o miano mistrza Stomil Cup 2014, free style football i game festival

od  godz.10 do skutku Centrum Handlowe „Aura”, al. J. Piłsudskiego 16

Wspólne szycie Wielkiego Serca Olsztyna

godz.9 -13 Szkoła Podstawowa nr 30 im. M. Zientary-Malewskiej, ul. Pieczewska 10

„Dzieci dzieciom i seniorom” – występy uczniów, stoiska ze zdrową żywnością i pracami dzieci, darmowy pomiar ciśnienia i cukru, słodki poczęstunek oraz tajemniczy rycerz i goście: Paweł Eizenberg, a także zespół BUNKIER-SQUAD z Piotrem Janikiem

 godz.10-13  Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, ul. Bałtycka 37a

Wspinaczka na ściance Klubu Wysokogórskiego w Olsztynie

 godz. 10-18 Warmińsko-Mazurska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, ul. Prosta 38

Zabiegi wykonywane przez bioenergoterapeutów z Warmińsko-Mazurskiego Cechu Naturoterapeutów

godz.10 sala sportowa przy ul. Głowackiego 27

Turniej tenisa stołowego w kategoriach: Junior, Senior 50+, Open

 godz. 10-13 Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy, ul. Żołnierska 18

Bezpłatne porady specjalistyczne w poradniach: chirurgicznej, ortopedycznej, hematologiczno-onkologicznej, laryngologicznej i okulistycznej (rejestracja 9 stycznia w godz. 9.00-12.00 pod nr tel. 89 539 34 56), w godz. 11.00-13.00 w sali konferencyjnej szpitala Prezentacja nt. WOŚP, loteria fantowa, wyklejanie wielkiego serca, konkurs karaoke, quiz z pierwszej pomocy oraz światełko do nieba przygotowane przez Zespół Placówek Specjalnych

Czytaj też:  Jarosław Kaczyński został zapytany jak lubi spędzać wolny czas

 godz. 10-16 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Kętrzyńskiego 10

4. Orkiestrowe Dyktando Ortograficzne „Zostań Mistrzem Ortografii 2014”, pokaz Futbolu Amerykańskiego
i Capoiera, zabawa z fantami i inne atrakcje

 godz. 11-17 Lodowisko przy Hali Widowiskowo – Sportowej „Urania”, al. J. Piłsudskiego 44 oraz przy ul. B. Jeziołowicza 2

 godz.11-12 Stare Miasto, przy scenie staromiejskiej

„Kąpiel morsów” w basenach z towarzyszeniem muzyki i pokazy pierwszej pomocy

godz. 11.00-13.00 ul. Zamkowa (obok amfiteatru)

FAAS Speed Test – test szybkości biegowej na odcinku 20 metrów z Amatorskim Klubem Maratończyka Olimp Olsztyn

godz.11.00-13.00 Szkoła Podstawowa nr 1 im. R. Knosały, ul. S. Moniuszki 10

Program artystyczny uczniów, kawiarenka i sklepik „Za datek”

godz.12.00-14.00 Pływalnia Uniwersytecka UWM, ul. J. Tuwima 9

„Spacery podwodne ze Skorpeną”

godz.12.00-15.00 Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych , ul. I. Paderewskiego 10/12

Zajęcia sportowe przygotowane przez Olsztyński Klub „Kyokushin Karate”

godz. 12.00-17.00 Rynek Starego Miasta przy aptece 

„To jak, pomożecie?” – podziwianie starówki z okien zabytkowych pojazdów

godz. 12.00-14.00 Pływalnia przy ul. Głowackiego 27, zaprasza na pływanie osoby indywidualne

Pływalnia przy ul. Mariańskiej (grupy zorganizowane)

godz.12.00-15.30 Galeria Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25

„Prosto w serce” – impreza integracyjna z udziałem uczestników programu KIS MZPITU, loteria fantowa, występy teatralne i muzyczne

 godz.12.00-15.00 Centrum Alzheimera „Dar serca”, ul. J. Kuronia 14

„Nie zapomnij mnie” – dzień porad w Centrum Alzheimera „Dar serca”

 godz. 12.00-15.00 Biblioteka „Abecadło”, al. J. Piłsudskiego 16

Loteria fantowa i „Serduszkowy bal” dla maluchów

godz. 12.00-16.00 Stare Miasto u zbiegu ulic św. Barbary i Staromiejskiej

„Golden Retrievery Dzieciom” – akcja właścicieli psów rasy Golden Retriever

godz. 12.00 „PlaySchool”, ul. Dąbrowszczaków 4/6, na piętrze

Warsztaty dla dzieci i dorosłych „Szyjemy serduszka”

godz. 12.00-20.00 Rynek Starego Miasta przy Starym Ratuszu

„Jestem zdrowy i mądry” – impreza edukacyjna

godz.13.00-15.00 ul. Nowowiejskiego (obok INKI)

Jazda z Mistrzem

godz. 13.00-18.00 Centrum Handlowe „Aura”, al. J. Piłsudskiego 16 

Kilometrowa Orkiestra Świątecznej Pomocy

godz. 13.55-15.00 ulice od Ratusza do SP nr 15

3. Bieg „Policz się z cukrzycą”

godz.15.00 scena główna na Targu Rybnym

Wystąpią: BINGE, HERSON, TRAFFIC JUNKY, ROMANTYCY LEKKICH OBYCZAJÓW, ENEJ

godz.15.00 Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach, ul. Olsztyńska 28

„Orkiestrowe S.O.S” – koncert amatorskich zespołów gminy Dywity, „Od przedszkola do seniora”, kącik pluszaka „Przytul mnie”, orkiestrowa kawiarenka i profilaktyka zdrowia

 godz.15.00-19.30 Galeria Rynek MOK, ul. Stare Miasto 24/25

„Błysk pomocy” – LicytAkcje, rodzinne malowanie, gitarowe duo, poczęstunek kuchmistrza Romana Rogali i dużo sztuki do zabrania

 godz.15.00-20.00 Stare Miasto, stoisko przy scenie głównej

Loteria fantowa

godz. 20.00 Stare Miasto

ŚWIATEŁKO DO NIEBA

 

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama