Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
wtorek, 28 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Na chwiejnych nogach prowadził wózek z 2-latkiem

reklama

Na szczęście ten „spacer” zakończył się dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu, zanim doszło do tragedii. Nieodpowiedzialny ojciec miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 

W środę około południa policjanci zostali wezwani na interwencję na olsztyńskie Pieczewo. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, pcha wózek z dzieckiem. Zgłaszający przekazał również, że swoim zachowaniem stwarzał również zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

Interweniujący policjanci potwierdzili zgłoszenie. – Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę z 2-letnim chłopcem w wózku. 32-latek oświadczył, że właśnie wraca od ojca chrzestnego dziecka, z którym pił alkohol – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztyn. – Badanie wykazało u mieszkańca Olsztyna w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

reklama

32-latek trafił na izbę wytrzeźwień, natomiast z uwagi na to, iż nikt z rodziny nie mógł zaopiekować się 2-latkiem, chłopiec trafił do szpitala dziecięcego.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna w najbliższym czasie poniesie odpowiedzialność za sprawowanie niewłaściwej opieki nad małoletnim dzieckiem i za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.

reklama

styczeń, 2020

31STYRosochate + Bobcat w Carpenter Inn!Carpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X