fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Na chwiejnych nogach prowadził wózek z 2-latkiem

Na szczęście ten „spacer” zakończył się dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu, zanim doszło do tragedii. Nieodpowiedzialny ojciec miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. 

W środę około południa policjanci zostali wezwani na interwencję na olsztyńskie Pieczewo. Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu, pcha wózek z dzieckiem. Zgłaszający przekazał również, że swoim zachowaniem stwarzał również zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na miejsce natychmiast skierowano patrol.

Interweniujący policjanci potwierdzili zgłoszenie. – Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę z 2-letnim chłopcem w wózku. 32-latek oświadczył, że właśnie wraca od ojca chrzestnego dziecka, z którym pił alkohol – informuje Komenda Miejska Policji w Olsztyn. – Badanie wykazało u mieszkańca Olsztyna w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu.

32-latek trafił na izbę wytrzeźwień, natomiast z uwagi na to, iż nikt z rodziny nie mógł zaopiekować się 2-latkiem, chłopiec trafił do szpitala dziecięcego.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna w najbliższym czasie poniesie odpowiedzialność za sprawowanie niewłaściwej opieki nad małoletnim dzieckiem i za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...