fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 4 grudnia, 2021
reklama

Marek Ciesielski nie kieruje już ratuszową promocją

reklama

Dyrektor Wydziału Kultury Promocji i Turystyki Marek Ciesielski nie przywita 2014 w dobrym humorze. Prezydent miasta postanowił nie przedłużać kontraktu dyrektorowi.

Marek Ciesielski
Marek Ciesielski

Jak informuje rzeczniczka Urzędu Miasta Aneta Szpaderska 31 grudnia wygasał kontrakt byłego już dyrektora ratuszowej promocji.

– Kiedy odbywał się konkurs na to stanowisko prezydent przyjął taką formę prawną, polegającą na zawarciu umowy poprzez kontrakt – mówi Aneta Szpaderska. – Kontrakt wygasł, więc współpraca została w naturalny sposób zakończona. Promocja, kultura i turystyka, to ciężkie zadania, wymagające ciągłego zaangażowania i kreatywności. Prezydent doszedł do wniosku, że chciałby w tej materii jeszcze czegoś innego.

reklama

Marek Ciesielski piastował swoje stanowisko niemal dwa lata. Zastąpił na nim kontrowersyjnego Macieja Rytczaka. W ogóle stanowisko szefa ratuszowej promocji jest niezwykle gorące, bo za kadencji obecnego prezydenta trzy osoby zasiadały na tym fotelu. Przed Ciesielskim i Rytczakiem funkcję tę piastowała Anna Mrówczyńska.

Czytaj też:  Policja ostrzega przed spoofingiem. Co to jest?

Jak zapowiada rzeczniczka konkurs na nowego dyrektora Wydziału Kultury Promocji i Turystyki odbędzie się w pierwszych kilkunastu dniach stycznia.

 

 

 

 

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama