24 C
Olsztyn
piątek, 9 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Marek Ciesielski nie kieruje już ratuszową promocją

WiadomościMarek Ciesielski nie kieruje już ratuszową promocją

Dyrektor Wydziału Kultury Promocji i Turystyki Marek Ciesielski nie przywita 2014 w dobrym humorze. Prezydent miasta postanowił nie przedłużać kontraktu dyrektorowi.

reklama
Marek Ciesielski

Jak informuje rzeczniczka Urzędu Miasta Aneta Szpaderska 31 grudnia wygasał kontrakt byłego już dyrektora ratuszowej promocji.

– Kiedy odbywał się konkurs na to stanowisko prezydent przyjął taką formę prawną, polegającą na zawarciu umowy poprzez kontrakt – mówi Aneta Szpaderska. – Kontrakt wygasł, więc współpraca została w naturalny sposób zakończona. Promocja, kultura i turystyka, to ciężkie zadania, wymagające ciągłego zaangażowania i kreatywności. Prezydent doszedł do wniosku, że chciałby w tej materii jeszcze czegoś innego.

reklama

Marek Ciesielski piastował swoje stanowisko niemal dwa lata. Zastąpił na nim kontrowersyjnego Macieja Rytczaka. W ogóle stanowisko szefa ratuszowej promocji jest niezwykle gorące, bo za kadencji obecnego prezydenta trzy osoby zasiadały na tym fotelu. Przed Ciesielskim i Rytczakiem funkcję tę piastowała Anna Mrówczyńska.

Zagadka tajemniczych grobów za Leroy Merlin

Jak zapowiada rzeczniczka konkurs na nowego dyrektora Wydziału Kultury Promocji i Turystyki odbędzie się w pierwszych kilkunastu dniach stycznia.

reklama

 

 

 

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Jest kolejny honorowy obywatel Olsztyna
Tydzień Bibliotek 2023 w Olsztynie