23 C
Olsztyn
czwartek, 18 lipca, 2024
reklama

Znamy kolejnego najemcę Galerii Warmińskiej

WiadomościZnamy kolejnego najemcę Galerii Warmińskiej
W Galerii Warmińskiej będzie znajdowała się na parterze i zajmie powierzchnię 270 m2.

Jak informuje fanpage Galerii Warmińskiej, perfumeria Douglas dołączyła do grona najemców powstającego centrum handlowego.

reklama

Niemiecka firma kosmetyczna obecna jest w 21 krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych. Na polskim rynku działa z powodzeniem od dwunastu lat.

W Galerii Warmińskiej będzie znajdowała się na parterze i zajmie powierzchnię 270 m2. Wygląd perfumerii ma współgrać z designem powstającego właśnie centrum handlowo – rozrywkowego.

reklama

Do wynajęcia pozostało już niewiele lokali. Do tej pory na liście najemców  można znaleźć wiodące marki z kraju i z Europy, m.in.: H&M, Reserved, Zara, New Yorker, Smyk, Mega Store, Piotr i Paweł, Euro RTV AGD, Massimo Dutti, Zara Home, Stradivarius, Bershka, Pull and Bear, Oysho, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Home and You, Martes Sport, Sephora, Carry, CCC, Deichmann, Rossmann, Promod, Camaieu, Orsay, Tally Weijl, Pretty One, Pierre Cardin, Bytom, Camel Active, Lavard, Levi`s, Taranko, Bugatti, Big Star, Diverse, Nike, Adidas, Gatta, Ecco, Heavy Duty, Apart, Kruk, Yes, Bijou Brigitte, Swiss, i wiele innych. Większości z wymienionych najemców będą to jedyne salony w regionie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane