fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Zaatakowali, bo chcieli na alkohol

OlsztynZaatakowali, bo chcieli na alkohol
Drugi sprawca zadawał pokrzywdzonemu razy butelką po piwie.

Jeden z klientów sklepu przy ulicy Grota, po zrobieniu zakupów, został zaatakowany  w sklepowym przedsionku przez dwóch nieznanych mu mężczyzn. 

reklama

Napastnicy chcieli pieniądze na alkohol. Jeden z przestępców chwycił ofiarę za kurtkę i wyjął z kieszeni portfel z pieniędzmi i dokumentami. Drugi sprawca zadawał pokrzywdzonemu razy butelką po piwie. Dodatkowo jeden z agresorów odczytał z dowodu osobistego pokrzywdzonego jego dane personalne informując, że „ma milczeć, bo wie gdzie mieszka i się z nim rozliczy”.

Ofiara nie przestraszyła się pogróżek i zgłosiła całe zdarzenie policjantom, którzy 16 grudnia zatrzymali dwóch podejrzanych: Arkadiusza K. (30 l.) oraz Krystiana R. (26 l.). Mężczyźni zostali przewiezieni do prokuratury, gdzie złożyli wyjaśnienia i  przyznali  się do  zarzucanych  im czynów. Prokurator zastosował wobec mieszkańców Olsztyna policyjny dozór z obowiązkiem stawiennictwa w komendzie dwa razy w tygodniu. Kodeks karny za popełnienie tego czynu przewiduje karę nawet 12 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji