fbpx
-3 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

„Dobry dizajn to dobry biznes”. Ruszyła rekrutacja firm z Warmii i Mazur

reklama
szybkowar_dizajnu_logo-300x300
Źródło: www.wpwim.pl

Warmińsko-mazurskie firmy z branży spożywczej, meblarskiej i turystycznej, uczestniczące w projekcie: „Szybkowar dizajnu – wsparcie szkoleniowo-doradcze dla MŚP Warmii i Mazur w innowacyjnym rozwoju”, będą mogły się przekonać, że „Dobry dizajn to dobry interes”.

Przedsiębiorstwa z regionu będą mogły podnieść swoje kompetencje w zakresie wykorzystania dizajnu za sprawą incjatywy trzech organizacji tworzących Partnerstwo, tj. Stowarzyszeniu Wzornictwo Przemysłowe Warmii i Mazur, Parkowi Naukowo – Technologicznemu w Ełku oraz firmie projektowej Ap Dizajn Agata Zambrzycka.

Firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw otrzymają kompleksowe wsparcie we wdrażaniu wzornictwa poprzez: przeprowadzenie dokładnej analizy potencjału wzornictwa, szkolenia z obszaru wzornictwa oparte głównie o metody warsztatowe, organizację bezpośrednich spotkań przedsiębiorstw z projektantami i ekspertami wzornictwa celem wypracowania konkretnego rezultatu na rzecz przedsiębiorstwa. Projekt przewiduje wsparcie dla 18 firm z regionu, po 6 z każdej z trzech branży. Rekrutacja trwa do 14 stycznia przyszłego roku. Dokumenty rekrutacyjne oraz więcej informacji znajdziesz na stronie: http://wpwim.pl/conowego/dobry-dizajn-to-dobry-biznes-ruszamy-z-rekrutacja-firm-z-warmii-i-mazur/. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj też:  Białoruscy żołnierze przestraszyli się. Zaczęli strzelać
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama