18 C
Olsztyn
czwartek, 25 lipca, 2024
reklama

T.Love party w rocznicę stanu wojennego

OlsztynT.Love party w rocznicę stanu wojennego

Stowarzyszenie Black Pages, wspierające niezależnych artystów z Olsztyna, organizuje 13 grudnia w klubie Carpenter Inn imprezę „T.Love Party”.

reklama
Organizatorzy: Mamy nadzieję, efekty naszych starań doskonale trafią w gusta wszystkich.

Wieczór  rozpocznie się o godz. 20 światową premierą teledysku do utworu „ T. Love – Zygmunt Staszczyk” oraz muzycznego filmu dokumentalnego, ukazującego historię zespołu, jaka nie jest powszechnie znana. Około godz. 21:45 zostanie ogłoszony konkurs T.Love. Organizatorzy wraz z właścicielem klubu Carpenter przewidzieli ciekawe nagrody o enigmatycznie brzmiącej nazwie „dla ducha i ciała”. W dalszej części wieczoru przewidziano poczęstunek „polskie mięso ” oraz koncert wokalny „T.Love (prawie)” z akompaniamentem dwóch gitar. Mniej więcej o godzinie dwudziestej trzeciej rozpocznie się balanga w rytmach polskiej muzyki (audio-video).

Specjalnie na ten wieczór przygotowane będą dekoracje, które przeniosą gości w świat znany z teledysku T.Love „Warszawa”.

reklama

– Mamy nadzieję, że w ten wyjątkowy wieczór, w rocznicę stanu wojennego, efekty naszych starań doskonale trafią w gusta wszystkich, podniosą duchu, zaciekawią i nakarmią dosłownie i w przenośni energią do życia i działania – mówi Dackard Prot, organizator wydarzenia.

Start imprezy, godz. 20. Wejście za darmo.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane