fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Uwaga! W centrum będą utrudnienia w ruchu drogowym

OlsztynUwaga! W centrum będą utrudnienia w ruchu drogowym

Mieszkańcy Olsztyna muszą się liczyć z faktem, iż w dniach 12-15 grudnia ruch drogowy w okolicach Starego Ratusza będzie zamknięty dla samochodów. Powód?

reklama
Problemów należy się spodziewać na terenie całego Starego Miasta.

Przyczyną utrudnień jest tegoroczny „Warmiński Jarmark Świąteczny”. Problemów należy się spodziewać na terenie całego Starego Miasta. Z ruchu drogowego (10-16 grudnia) zostaną wyłączone ulice przylegające do Starego Ratusza oraz odcinek ul. Staszica (od ul. Piastowskiej do Rynku Starego Miasta). Jedynie pojazdy zaopatrzeniowe będą mogły wjeżdżać na teren zamknięty dla samochodów, lecz w ściśle określonych godzinach, a mianowicie: od 6.00 do 12.00 oraz od 21.00 do 23.00.

Zmiany w organizacji ruchu na nowo budowanej infrastrukturze tramwajowej
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jedno z tymczasowych "minirond" stanie się stałym elementem organizacji ruchu?
Remont ruchliwej ulicy w Olsztynie: były dziury, będą opóźnienia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji