fbpx
-7 C
Olsztyn
wtorek, 7 grudnia, 2021
reklama

Studencie, pomóż ratować życie!

reklama

„Dla Ciebie to 5 minut, dla Kogoś to całe życie” to kontynuacja akcji „Studenci wspólnie przeciw białaczce”, która zakończyła się zarejestrowaniem prawie 6000 potencjalnych dawców. Jak będzie w tym roku?

Rejestracja potencjalnych dawców odbędzie się w przyszłym tygodniu
Rejestracja potencjalnych dawców odbędzie się w przyszłym tygodniu

Organizatorem akcji jest Fundacja DKMS Polska (Baza Dawców Komórek Macierzystych), która chce wykorzystać studencką werwę do skupienia ludzi chętnych do świadomej rejestracji jako potencjalnych dawców szpiku kostnego. Fundacja przewiduje organizację dwóch wielkich finałów: jesienny, 11-12 grudnia tego roku, oraz wiosenny planowany na przyszłoroczny kwiecień. Organizatorzy zakładają zgromadzenie danych 20 tys. potencjalnych dawców.

Rejestracja potencjalnych dawców odbędzie się w przyszłym tygodniu i potrwa od środy do czwartku, w godzinach od 11.00 do 18.00. Zgłoszenia będą przyjmowane w trzech miejscach: na Wydziale Nauk Społecznych UWM-u (I piętro, obok sali nr 112) – ul. Żołnierska 14, w Bibliotece Uniwersyteckiej UWM-u (I piętro, antresola) – ul. Oczapowskiego 12 oraz w OSW Centrum zdrowia i sportu budynek E (parter) – ul. Bydgoska 33.

Czytaj też:  Niedzielski: przez ostatnie dwa dni mamy do czynienia z eksplozją pandemii
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama