fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Jarosław Gowin w Olsztynie

reklama

Były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin przedstawił mieszkańcom Olsztyna założenia programowe swojego ruchu wyborczego.

    Polska nie jest jak twierdzi premier Tusk krajem sukcesu - powiedział poseł Gowin
Polska nie jest jak twierdzi premier Tusk krajem sukcesu – powiedział poseł Gowin

Jarosław Gowin odwiedził w niedzielę (1.12) Olsztyn. Była to jego trzynasta regionalna konwencja, podczas której opowiada o założeniach swojego ruchu wyborczego. W sobotę 7 grudnia odbędzie się w Warszawie ogólnopolska konwencja. Były minister sprawiedliwości opisał pięć filarów na których opiera się jego program wyborczy: praca, rodzina, wolność, tradycja i solidarność.

– Polska nie jest jak twierdzi premier Tusk krajem sukcesu. Nie jest też krajem wielkiej biedy jak twierdzi prezes Kaczyński – powiedział poseł Gowin.

W trakcie konwencji wystąpili również lokalni działacze związani z ruchem Gowina: Wojciech Maksymowicz, Marcin Burza, Jarek Skórski i Daniel Fedrowski. Każdy z nich zabrał głos w jednym z punktów, na których opierać ma się polityka ruchu.

Czytaj też:  Prof. Maksymowicz: Przypuszczono na mnie bezpardonowy atak
reklama

Ruch Gowina ma charakter społeczny i stawia duży nacisk na współdziałanie sektora organizacji pozarządowych, stąd też projekt „Godzina dla Polski”.  Jest to akcja społeczna, która ma zachęcić społeczników i nie tyko do angażowania się w sprawy państwa. Regionalnym koordynatorem w Olsztynie jest Michał Wypij.

gowin (2) (Large)

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama