fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Jarosław Gowin w Olsztynie

OlsztynJarosław Gowin w Olsztynie

Były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin przedstawił mieszkańcom Olsztyna założenia programowe swojego ruchu wyborczego.

reklama
Polska nie jest jak twierdzi premier Tusk krajem sukcesu – powiedział poseł Gowin

Jarosław Gowin odwiedził w niedzielę (1.12) Olsztyn. Była to jego trzynasta regionalna konwencja, podczas której opowiada o założeniach swojego ruchu wyborczego. W sobotę 7 grudnia odbędzie się w Warszawie ogólnopolska konwencja. Były minister sprawiedliwości opisał pięć filarów na których opiera się jego program wyborczy: praca, rodzina, wolność, tradycja i solidarność.

– Polska nie jest jak twierdzi premier Tusk krajem sukcesu. Nie jest też krajem wielkiej biedy jak twierdzi prezes Kaczyński – powiedział poseł Gowin.

W trakcie konwencji wystąpili również lokalni działacze związani z ruchem Gowina: Wojciech Maksymowicz, Marcin Burza, Jarek Skórski i Daniel Fedrowski. Każdy z nich zabrał głos w jednym z punktów, na których opierać ma się polityka ruchu.

reklama

Ruch Gowina ma charakter społeczny i stawia duży nacisk na współdziałanie sektora organizacji pozarządowych, stąd też projekt “Godzina dla Polski”.  Jest to akcja społeczna, która ma zachęcić społeczników i nie tyko do angażowania się w sprawy państwa. Regionalnym koordynatorem w Olsztynie jest Michał Wypij.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia