fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 26 listopada, 2022
reklama

Jarosław Gowin w Olsztynie

OlsztynJarosław Gowin w Olsztynie

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Były minister sprawiedliwości Jarosław Gowin przedstawił mieszkańcom Olsztyna założenia programowe swojego ruchu wyborczego.

Polska nie jest jak twierdzi premier Tusk krajem sukcesu – powiedział poseł Gowin

Jarosław Gowin odwiedził w niedzielę (1.12) Olsztyn. Była to jego trzynasta regionalna konwencja, podczas której opowiada o założeniach swojego ruchu wyborczego. W sobotę 7 grudnia odbędzie się w Warszawie ogólnopolska konwencja. Były minister sprawiedliwości opisał pięć filarów na których opiera się jego program wyborczy: praca, rodzina, wolność, tradycja i solidarność.

– Polska nie jest jak twierdzi premier Tusk krajem sukcesu. Nie jest też krajem wielkiej biedy jak twierdzi prezes Kaczyński – powiedział poseł Gowin.

W trakcie konwencji wystąpili również lokalni działacze związani z ruchem Gowina: Wojciech Maksymowicz, Marcin Burza, Jarek Skórski i Daniel Fedrowski. Każdy z nich zabrał głos w jednym z punktów, na których opierać ma się polityka ruchu.

Karol Gruszczyński powołuje Komitet Obrony Wyborów w Olsztynie

Ruch Gowina ma charakter społeczny i stawia duży nacisk na współdziałanie sektora organizacji pozarządowych, stąd też projekt „Godzina dla Polski”.  Jest to akcja społeczna, która ma zachęcić społeczników i nie tyko do angażowania się w sprawy państwa. Regionalnym koordynatorem w Olsztynie jest Michał Wypij.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze