fbpx
1 C
Olsztyn
piątek, 3 grudnia, 2021
reklama

Posiadacze narkotyków wpadli, bo zakłócili ciszę nocną

reklama
3 woreczki suszu z piwnicy
Gdyby nie zakłócili porządku – nie wpadliby.

Kamil T. (27 l.), Marcin G. (26 l.) oraz Rafał B. (24 l.) spożywali alkohol w piwnicy oraz posiadali przy sobie marihuanę. Gdyby nie zakłócili porządku – nie wpadliby.

W środku nocy patrol policji otrzymał zgłoszenie zakłócenia porządku w jednym z bloków znajdujących się przy ulicy Dywizjonu 303. W jednej z osiedlowych piwnic miały znajdować się trzy osoby spożywające alkohol, które zachowywały się nader głośno.

Kiedy policjanci weszli do pomieszczenia zauważyli nie tylko mężczyzn pijących piwo, ale także leżącą obok nich foliową torebkę z suszem roślinnym. Policjanci zatrzymali 27-letniego Kamila T, 26-letniego Marcina G oraz 24-letniego Rafała B. W trakcie doprowadzania zatrzymanych do radiowozu jeden z nich wyrzucił kolejny woreczek foliowy, w którym także znajdował się susz roślinny.

Czytaj też:  Prezydent Grzymowicz wydał pilny apel do mieszkańców Olsztyna
reklama

Dodatkowo w trakcie przeszukania jeden z mężczyzn przyznał, że ma trzeci woreczek z zawartością suszu roślinnego. Cała trójka została przewieziona do komendy i zatrzymana w policyjnym areszcie. Narkotyki zostały przebadane narkotestem. Zabezpieczony susz roślinny to marihuana.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama