fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 26 listopada, 2022
reklama

Winda – pułapka! Uważaj na stare dźwigi!

OlsztynWinda – pułapka! Uważaj na stare dźwigi!

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Taka właśnie sytuacja spotkała ostatnio jedną z mieszkanek stolicy Warmii i Mazur.

Dzięki nim nie trzeba się wdrapywać po schodach. Gdyby nie one wspinaczka na 10 piętro oznaczałaby prawdziwe wyzwanie nawet dla himalaistów. Zdecydowanie są wygodniejsze niż schody, ale czy bezpieczniejsze?

Winda to wspaniały wynalazek, ma wiele zalet, ale posiada także – jak wszystko zresztą – wady, a konkretnie jedną, lecz poważną. Otóż można w niej np. utknąć pomiędzy piętrami. Wizja uwięzienia na tak małej przestrzeni z kilkoma osobami ze świadomością zawieszenia w szybie dźwigu wydaje się być mało atrakcyjną.

Taka właśnie sytuacja spotkała ostatnio jedną z mieszkanek stolicy Warmii i Mazur, która ostrzega na fanpage’u „W Olsztynie uważaj na” innych użytkowników przed starymi windami: „Uważajcie na stare windy w wieżowcach! Mimo, że są na nich naklejki przeglądu UDZ, potrafią się zaciąć, zatrzymać podczas jazdy i to w momencie, gdy są wewnątrz ludzie! Jechałam dzisiaj taką windą i spóźniłam się do pracy. Dobrze, że jacyś robotnicy zdołali mnie wypuścić z windy, bo pewnie bym dalej w niej siedziała. Czasami lepiej iść schodami, tym bardziej, gdy zależy nam na czasie…”.

reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze