fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Mniejsze korki już od grudnia? [GALERIA]

reklama

W połowie grudnia częściowo powinny zniknąć utrudnienia w ruchu na olsztyńskich ulicach. Drogowcy zapowiadają udostępnienia pasów na Alei Warszawskiej i ul. Bałtyckiej. 

grzymowicz skrzyżowania budowa wizytacja
Piotr Grzymowicz w niedzielę (24.11.) odwiedził remontowane skrzyżowanie Armii Krajowej z Aleją Warszawską

Piotr Grzymowicz w niedzielę (24.11.) odwiedził remontowane skrzyżowanie Armii Krajowej z Aleją Warszawską. Prezydent opisała spotkanie na swoim blogu:

Dzisiaj, w niedzielę, podjechałem specjalnie na skrzyżowanie, żeby spokojnie obejrzeć, co już zostało zrobione. Ku mojej radości zobaczyłem pracujących robotników ze Skanskiej, walcujących świeżo wylewany asfalt. Jestem pełen uznania – i dlatego z tego miejsca, taką nietypową drogą, dziękuję firmie Skanska za zrozumienie problemów olsztynian. Cieszę się podwójnie z takiego podejścia do pracy, bo kiedy przypomnę sobie co się działo, a właściwie co się nie działo na budowie sieci tramwajowej, to serce rośnie.

Dwa pasy na Alei Warszawskiej mają być udostępnione do 15 grudnia. To samo dotyczy remontowanej ul. Bałtyckiej. Ten termin oczywiście nie oznacza zamknięcia całej inwestycji. Zakończenie wszystkich prac na Bałtyckiej ma nastąpić do końca maja, a na Warszawskiej do końca czerwca.

Czytaj też:  Prezydent Grzymowicz przeprasza za wpisy na Twitterze
reklama

Invalid Displayed Gallery

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama