fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Zakończenie sezonu żeglarskiego [GALERIA]

GalerieZakończenie sezonu żeglarskiego

Sezon żeglarski dobiegł końca. Olsztyńscy sportowcy spotkali się na podsumowującym spotkaniu, podczas którego przyznano wyróżnienia za osiągnięcia sportowe najlepszym zawodnikom.

reklama
Dla zawodników obydwu klubów był to bardzo udany rok

Żeglarze Nauticus Yacht Clubu Olsztyn i Akademickiego Klubu Sportowego przy OSW zakończyli uroczyście sezon. Rok 2013 był bardzo udany dla obu klubów. Zawodnicy odnieśli szereg sukcesów na zawodach żeglarskich w kraju i zagranicą. Za bardzo dobre wyniki wyróżnieni zostali: Konrad Pszczółkowski/ Jan Jędrasik (brązowy medal ME i złoty medal OOM w klasie L’equipe), Kamil Kozioł/Jakub Sołtysiak oraz Jacek Ślipy (osiągnięcia sportowe w klasie Cadet, Mistrzostwo Polski w kat. Młodzik), Alicja Popielarczyk i Alicja Ziarko (klasa L’equipe Mistrzostwo Województwa). Na gali obecny był Prezydent Miasta Piotr Grzymowicz.

W Olsztynie ustanowiono nowy rekord Polski!

Zakończenie sezonu żeglarskiego [GALERIA] Piotr Grzymowicz Galerie, Olsztyn, Wiadomości

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Wygraj z Lotto siłownię w Dobrym Mieście
Zawodnicy olsztyńskiego klubu w Mistrzostwach Świata w żeglarstwie
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji