fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Pożar przy Dywizjonu 303 [WIDEO][GALERIA]

OlsztynPożar przy Dywizjonu 303

Spłonęła piwnica w bloku wielorodzinnym, meble i półki.

reklama
Na szczęście straty nie były duże.

Wczoraj (21 listopada) o godz. 22:25 dyżurny straży pożarnej przyjął zgłoszenie o zadymieniu w bloku wielorodzinnym przy ul. Dywizjonów 303 w Olsztynie. Okazało się, że płonęła piwnica.

– Zadymienie klatki schodowej usunęliśmy przy pomocy agregatu oddymiającego. Na miejsce zdarzenia przybyło pogotowie energetyczne, które odłączyło dopływ energii elektrycznej do budynku – relacjonuje st.kpt. Sławomir Filipowicz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. – Sprawdziliśmy także sąsiednie piwnice, nie stwierdzając zagrożenia pożarowego.

reklama

Spaleniu uległy stare meble oraz półki znajdujące się w boksie piwnicy. Po zakończeniu działań miejsce zdarzenia przekazano patrolowi policji. Akcja trwała 78 min.

reklama

Pożar przy Dywizjonu 303 [WIDEO][GALERIA] pożar Olsztyn, Wiadomości

Płonął wiatrak — strażacy nie mogli go ugasić
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Wielki pożar strawił budynki i samochody
Płonął wiatrak — strażacy nie mogli go ugasić
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?