fbpx
14 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Przyjdź i dowiedz się, jak zostać przedsiębiorczym [GALERIA]

GaleriePrzyjdź i dowiedz się, jak zostać przedsiębiorczym

Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie rozpoczęła się konferencja w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

reklama
Konferencja rozpoczęła się 19 listopada, ale dzień później też odbywają się warsztaty.

W trakcie dwudniowego wydarzenia odbywa się cykl bezpłatnych warsztatów oraz wykładów poprowadzonych przez ekspertów.

Tematy poruszane podczas wydarzenia są różnorodne. Można będzie posłuchać m.in. takich wystąpień jak: patentowanie, czyli sposób na ochronę twojego biznesu, ile wydać na marketing i czy reklama w ogóle jest potrzebna?, inteligencja finansowa, czy marketing pod lupą, czyli jak nas kuszą marketingowcy. O swoim sposobie na biznes i funkcjonowaniu w nim mówią podczas spotkań także młodzi Olsztynianie.

reklama

Szczegółowy program drugiego dnia wydarzenia TUTAJ.

Przyjdź i dowiedz się, jak zostać przedsiębiorczym [GALERIA] uwm Galerie, Olsztyn, Wiadomości

Wkrótce w Olsztynie otworzy się niesamowite miejsce. To projekt edukacyjny na skalę krajową
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Wkrótce w Olsztynie otworzy się niesamowite miejsce. To projekt edukacyjny na skalę krajową
Ogromne zainteresowanie akademikami. Ile kosztują w tym roku?
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji