22 C
Olsztyn
sobota, 13 lipca, 2024
reklama

5. urodziny Wydziału Sztuki

Olsztyn5. urodziny Wydziału Sztuki
Wydział Sztuki obchodzi w tym roku jubileusz 5-lecia. Z tej okazji odbędzie się pierwsza w historii wydziału prezentacja najlepszych wystąpień dyplomantów 2013 roku.

Wydział Sztuki UWM jest najmłodszym, ale i najmniejszym wydziałem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 22 listopada o godz. 11 w auli teatralnej Centrum Nauk Humanistycznych pokaże to, co ma najlepsze, czyli prace dyplomowe swoich studentów. Podczas uroczystości zostaną wręczone po raz pierwszy nagrody i wyróżnienia dziekana przyznane za wybitne artystyczne dzieło dyplomowe. Usłyszymy koncert w wykonaniu studentów Instytutu Muzyki, a wyróżnione i nagrodzone dyplomy absolwentów Instytutu Sztuk Pięknych obejrzymy na wystawie towarzyszącej uroczystości.

reklama

Prace zaprezentują: Ilona Cichoszewska (cykl fotografii „Zakochani”), Agnieszka Anna Nowacka, (wybór prac z cyklu malarskiego „Dom”), Ewa Niewolska-Ozga (cykl obrazów namalowanych pod kierunkiem prof. Eugeniusza Gena Małkowskiego) oraz Edyta Prusik (prace fotograficzne z cyklu „Szaro”). Do nagrody został również nominowany aneks do dyplomu magisterskiego Julity Parzonki, video instalacja „Sen o życiu”. Wystawę można oglądać w auli teatralnej do 3 grudnia.

 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane