fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

5. urodziny Wydziału Sztuki

Olsztyn5. urodziny Wydziału Sztuki
Wydział Sztuki obchodzi w tym roku jubileusz 5-lecia. Z tej okazji odbędzie się pierwsza w historii wydziału prezentacja najlepszych wystąpień dyplomantów 2013 roku.

Wydział Sztuki UWM jest najmłodszym, ale i najmniejszym wydziałem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 22 listopada o godz. 11 w auli teatralnej Centrum Nauk Humanistycznych pokaże to, co ma najlepsze, czyli prace dyplomowe swoich studentów. Podczas uroczystości zostaną wręczone po raz pierwszy nagrody i wyróżnienia dziekana przyznane za wybitne artystyczne dzieło dyplomowe. Usłyszymy koncert w wykonaniu studentów Instytutu Muzyki, a wyróżnione i nagrodzone dyplomy absolwentów Instytutu Sztuk Pięknych obejrzymy na wystawie towarzyszącej uroczystości.

reklama

Prace zaprezentują: Ilona Cichoszewska (cykl fotografii „Zakochani”), Agnieszka Anna Nowacka, (wybór prac z cyklu malarskiego „Dom”), Ewa Niewolska-Ozga (cykl obrazów namalowanych pod kierunkiem prof. Eugeniusza Gena Małkowskiego) oraz Edyta Prusik (prace fotograficzne z cyklu „Szaro”). Do nagrody został również nominowany aneks do dyplomu magisterskiego Julity Parzonki, video instalacja „Sen o życiu”. Wystawę można oglądać w auli teatralnej do 3 grudnia.

Rośnie napięcie na Kortowie. Czy studenci UWM zaliczą egzamin z kultury osobistej?

 

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Ogromne zainteresowanie akademikami. Ile kosztują w tym roku?
Rośnie napięcie na Kortowie. Czy studenci UWM zaliczą egzamin z kultury osobistej?
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji