fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Szybka reakcja udaremniła próbę samobójczą

Wiadomości Szybka reakcja udaremniła próbę samobójczą

Targnąć się na swoje życie próbował 36-letni mieszkaniec Korsz. Policjanci niemal w ostatniej chwili ściągnęli mu pasek z szyi i zapobiegli tragedii. 

W miniony wtorek krótko po godz. 17 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który twierdził, że jest w domu i chce odebrać sobie życie. Funkcjonariusz szybko ustalił adres i miejsce przebywania zgłaszającego mężczyzny, pod który pojechali policjanci z Korsz.

Funkcjonariusze natychmiast wbiegli do mieszkania, gdzie w jednym z pomieszczeń zobaczyli mężczyznę z zaciśniętym pasem na szyi. Nie czekając ani chwili, zdjęli pętlę z szyi 36-latka – relacjonują mundurowi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Mężczyzna był przytomny. Funkcjonariusze przekazali 36-latka ratownikom medycznym, a ci zabrali niedoszłego samobójcę do szpitala. Szybka i zdecydowana reakcja mundurowych uratowała mu życie.

Jak informują policjanci, nie była to pierwsza próba samobójcza mężczyzny. Kilka tygodni wcześniej funkcjonariusze również interweniowali w jego mieszkaniu, gdy ten, będąc pod wpływem alkoholu, chciał targnąć się na własne życie. Tragedii także zapobiegli policjanci.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x