9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Koncert poezji śpiewanej dla prawdziwych smakoszy

OlsztynKoncert poezji śpiewanej dla prawdziwych smakoszy
Adamiak koncert
Elżbieta Adamiak

W następny piątek w Olsztynku wystąpi Elżbieta Adamiak z zespołem. Piosenkarka zaprezentuje piosenki ze swojej najnowszej płyty „Zbieram siebie”.

reklama

Ela Adamiak – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Artystka należy do grona nielicznych wykonawców tego gatunku. Nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych, okazała się sukcesem. Obecnie wydała dawno oczekiwaną płytę, na której znalazły się np.: „Trwaj, chwilo, trwaj” (duet z A. Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni” (duet z K. Kiljańskim), „Zanosi się na noc”. Elżbieta Adamiak wystąpi z zespołem w składzie: Piotr Goljat  (fortepian, śpiew), Sebastian Ruciński (gitara), Piotr Górka (kontrabas). Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie największych przebojów artystki takich jak: „Jesienna zaduma” czy „Do Wenecji dalej stąd co dzień”.

Koncert odbędzie się w auli Gimnazjum im. Noblistów Polskich o 19.00. Bilety w cenie 30 zł (40 zł w dniu koncertu) do nabycia w Miejskim Domu Kultury w Olsztynku.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia