4 C
Olsztyn
niedziela, 26 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Koncert poezji śpiewanej dla prawdziwych smakoszy

WiadomościKoncert poezji śpiewanej dla prawdziwych smakoszy
Adamiak koncert
Elżbieta Adamiak

W następny piątek w Olsztynku wystąpi Elżbieta Adamiak z zespołem. Piosenkarka zaprezentuje piosenki ze swojej najnowszej płyty „Zbieram siebie”.

reklama

Ela Adamiak – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej. Artystka należy do grona nielicznych wykonawców tego gatunku. Nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych, okazała się sukcesem. Obecnie wydała dawno oczekiwaną płytę, na której znalazły się np.: „Trwaj, chwilo, trwaj” (duet z A. Nowakiem), „Posiedzimy sobie razem w kuchni” (duet z K. Kiljańskim), „Zanosi się na noc”. Elżbieta Adamiak wystąpi z zespołem w składzie: Piotr Goljat  (fortepian, śpiew), Sebastian Ruciński (gitara), Piotr Górka (kontrabas). Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie największych przebojów artystki takich jak: „Jesienna zaduma” czy „Do Wenecji dalej stąd co dzień”.

Koncert odbędzie się w auli Gimnazjum im. Noblistów Polskich o 19.00. Bilety w cenie 30 zł (40 zł w dniu koncertu) do nabycia w Miejskim Domu Kultury w Olsztynku.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia