fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

W Kortowie odbyły się targi pracy [WIDEO][GALERIA]

reklama
W Kortowie odbyły się targi pracy
W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyły się Wojewódzkie Targi Młodzieży

W Kortowie odbyły się Wojewódzkie Targi Młodzieży pt. „Edukacja, Praca, Rozwój”. Swoją ofertę zaprezentowała 30 wystawców.

W Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbyły się Wojewódzkie Targi Młodzieży pt. „Edukacja , Praca, Rozwój”. Oferta wystawców była skierowana do uczniów, studentów, absolwentów i bezrobotnej młodzieży. Podczas targów zaprezentowało się 30 wystawców. O ofertach opowiada Katarzyna Skobejko z Ośrodka Szkolenia Zawodowego:

Nasz ośrodek oferuje bezpłatne kursy zawodowe. Ostatnio prowadziliśmy szkolenia dla tapicerów, frezerów i kelnerów. Nasze ośrodki działają w Klebarku Wielkim, Lidzbarku Warmińskim, Braniewie, Dobrym Mieście, Olsztynie i Ostródzie. Kursy realizowane są z funduszy unijnych.

Targi zostały zorganizowane przez Ochotniczy Hufiec Pracy w Olsztynie i Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. Honorowy Patronat nad spotkaniem objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Pan Marian Podziewski oraz Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie Prof. dr hab. Ryszard J. Górecki.

Czytaj też:  Premier Morawiecki: Tusk znowu zapukał w dno od spodu

reklama

Invalid Displayed Gallery

Polecane: Ból menstruacyjny – leki i domowe sposoby

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama