9 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Kulturalne Talk Show w Olsztynie [WIDEO]

OlsztynKulturalne Talk Show w Olsztynie
Wśród rozmówców znalazł się Piotr Sułkowski, Krzysztof Dąbkowski oraz Andrzej Fabisiak

W Kamienicy Naujackiej MOK-u przy ul. Dąbrowszczaków spotkały się osobistości ze świata kultury. Wydarzenie to zainaugurowało cykl podejmujący gorący dyskurs na temat szeroko pojętej kultury w naszym mieście.

reklama

Wśród rozmówców znalazł się Piotr Sułkowski – Dyrektor Naczelny i Artystyczny Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii, Krzysztof Dąbkowski – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Andrzej Fabisiak – Zastępca Dyrektora Teatru im. Stefana Jaracza. Podczas dyskusji poruszono problem stanu kultury nie tylko w naszym mieście, ale i całym regionie. Wskazywano na ogromną rolę samorządów w jej rozwoju. Rozmowę poprowadzili organizatorzy spotkania ze stowarzyszenia Młodzi dla Olsztyna, a mianowicie: Adam Pieńkowski oraz Michał Podolak

Talk Show „Gwiazdy Kultury” ma przybliżyć kulturę zwykłemu mieszkańcowi naszego miasta – mówi Adam Pieńkowski. – My w Olsztynie naprawdę mamy co i kogo promować. Chcemy, by nasz cykl uzmysłowił mieszkańcom, że nasze miasto nie znajduje się w kulturowej zapaści. Cykl ma ułatwić zapoznanie się ze środowiskiem artystów i światem kultury. Kolejne tego typu wydarzenie odbędzie się już 5 listopada. Serdecznie zapraszamy – dodaje Adam Pieńkowski.

reklama


Kulturalne Talk Show w Olsztynie [WIDEO] mok Olsztyn, Wiadomości, Wideo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia