Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
4.4 C
Olsztyn
piątek, 22 Listopad, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Co? Gdzie? Kiedy?

listopad, 2019

29LIS20:00Cała Góra Barwinków w OlsztynieCarpenter Inn Irish Pub, Stare Miasto 3

Kolejne pieniądze na kulturę. Zgłoś swój projekt

reklama

290 tys. złotych przeznaczono na dofinansowanie organizacji wydarzeń kulturalnych. Będzie też okazja do skonsultowania składanych projektów.

To już drugi w tym roku konkurs związany z wydarzeniami kulturalnymi. Tym razem do podziału są pieniądze na organizację wydarzeń kulturalnych, promowanie lokalnej twórczości i debiutów artystycznych oraz popularyzację różnorodności kulturowej Olsztyna (pobierz ogłoszenie o konkursie TUTAJ).

Na pierwsze z zadań zarezerwowanych jest 200 tys. złotych, na drugie 50 tys., a na ostatnie 40 tys. – wyliczają ratuszowi urzędnicy. – To całe spektrum działań, od festiwali, koncertów, przez spotkania, konferencje po wydawnictwa. Termin składania ofert mija 4 marca.

reklama

Zanim jednak dokumenty trafią do ratusza, warto wybrać się na specjalnie zorganizowane konsultacje. Będzie można dowiedzieć się więcej na temat warunków składania ofert oraz skonsultować przygotowany projekt.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (25 lutego). Do biblioteki Planeta 11 przy al. Piłsudskiego 38 można przyjść między godz. 14 a 17. Na pytania odpowiedzą pracownicy Wydziału Kultury i Ochrony Zabytków oraz Biura ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

W ramach poprzedniego konkursu – na edukację poprzez kulturę (TUTAJ) – wpłynęło 86 wniosków. Właśnie trwa formalno-merytoryczna ocena zaproponowanych zadań. Po zakończeniu tego etapu powołana zostanie komisja, która wybierze te najlepsze. W tym przypadku do podziału jest 190 tys. zł.

reklama
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

JASAMtozrobię! Olsztyński market budowlany w niezwykły sposób chce dotrzeć do klientów

Sieć marketów budowlanych JASAM wychodzi z szalenie ciekawą inicjatywą i uruchamia swój kanał na YouTube! Debiutancki cykl "JASAMtozrobię", skupia się wokół pomocy instruktażowej przy...

RABATOL.PL

X