fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Sprawcy rabunku zatrzymani na Zatorzu

reklama
poli
zdjęcie Komenda Wojewódzka Policji

W piątkową noc trzech mieszkańców Zatorza postanowiło zaszaleć bez płacenia za alkohol. Dwóch z nich zostało ujętych przez policję.

W piątek około 23.40 trzech mężczyzn weszło do sklepu na ulicy Żeromskiego w Olsztynie. Sprzedawczyni zauważyła, że po zabraniu czterech piw z półki nie kierują się do kasy, a w stronę wyjścia. Kobiecie udało się złapać 18-latka. Została ona przez niego odepchnięta. 50-latka upadła na pobite w trakcie szamotaniny butelki i doznała ciężkich obrażeń ręki.

Przed godziną pierwszą w nocy patrolujący Zatorze policjanci zatrzymali dwóch odpowiadających rysopisom mężczyzn. Sebastian K.  miał we krwi 2 promile, a jego kompan Jakub S. ponad 1.5 promila alkoholu. Podejrzani spędzili noc w areszcie. Sebastianowi K. postawiono zarzuty, do których się przyznał. Za uszkodzenia ciała 50-latki i kradzież grozi mu do 10 lat więzienia. Jakubowi S. postawiono zarzut kradzieży, za który grozi mu grzywna w wysokości 5000 złotych. Obecnie olsztyńscy policjanci ustalają tożsamość trzeciego sprawcy.

Czytaj też:  Temu kierowcy grożą 3 lata więzienia. Miał przy sobie lizaka, łyżeczkę i biały proszek
Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama