5 C
Olsztyn
niedziela, 3 marca, 2024
reklama

Sprawcy rabunku zatrzymani na Zatorzu

OlsztynSprawcy rabunku zatrzymani na Zatorzu
poli
zdjęcie Komenda Wojewódzka Policji

W piątkową noc trzech mieszkańców Zatorza postanowiło zaszaleć bez płacenia za alkohol. Dwóch z nich zostało ujętych przez policję.

reklama

W piątek około 23.40 trzech mężczyzn weszło do sklepu na ulicy Żeromskiego w Olsztynie. Sprzedawczyni zauważyła, że po zabraniu czterech piw z półki nie kierują się do kasy, a w stronę wyjścia. Kobiecie udało się złapać 18-latka. Została ona przez niego odepchnięta. 50-latka upadła na pobite w trakcie szamotaniny butelki i doznała ciężkich obrażeń ręki.

Przed godziną pierwszą w nocy patrolujący Zatorze policjanci zatrzymali dwóch odpowiadających rysopisom mężczyzn. Sebastian K.  miał we krwi 2 promile, a jego kompan Jakub S. ponad 1.5 promila alkoholu. Podejrzani spędzili noc w areszcie. Sebastianowi K. postawiono zarzuty, do których się przyznał. Za uszkodzenia ciała 50-latki i kradzież grozi mu do 10 lat więzienia. Jakubowi S. postawiono zarzut kradzieży, za który grozi mu grzywna w wysokości 5000 złotych. Obecnie olsztyńscy policjanci ustalają tożsamość trzeciego sprawcy.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia