fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 10 kwietnia, 2021
reklama

Pobili go nogami od taboretu i okradli

reklama

Napastnicy zabrali z olsztyńskiego mieszkania portfel, telefon i obrączkę. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów jeszcze tego samego dnia. Jeden z nich był poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa.

W poniedziałek około godz. 18 w jednym z mieszkań przy ul. Wyszyńskiego doszło do rozboju. Pokrzywdzony mężczyzna w trakcie imprezy został pobity przez dwóch napastników, którzy przyszli odwiedzić swojego znajomego.  Sprawcy zaatakowali go nogami od taboretu, a następnie okradli z portfela, telefonu i obrączki.

Policjanci zatrzymali 20-letniego Adriana K. i 29-letniego Dariusza Z. na tym samym osiedlu, na którym doszło do przestępstwa – relacjonują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. – Młodszy mężczyzna był poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa. Obaj w chwili zatrzymania znajdowali sie pod wpływem alkoholu.

reklama

Funkcjonariusze doprowadzili ich do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieli. Najprawdopodobniej usłyszą zarzuty rozboju. Grozi im kara 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

7 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


7 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: