fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 14 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Pobili go nogami od taboretu i okradli

Napastnicy zabrali z olsztyńskiego mieszkania portfel, telefon i obrączkę. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów jeszcze tego samego dnia. Jeden z nich był poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa.

W poniedziałek około godz. 18 w jednym z mieszkań przy ul. Wyszyńskiego doszło do rozboju. Pokrzywdzony mężczyzna w trakcie imprezy został pobity przez dwóch napastników, którzy przyszli odwiedzić swojego znajomego.  Sprawcy zaatakowali go nogami od taboretu, a następnie okradli z portfela, telefonu i obrączki.

Policjanci zatrzymali 20-letniego Adriana K. i 29-letniego Dariusza Z. na tym samym osiedlu, na którym doszło do przestępstwa – relacjonują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. – Młodszy mężczyzna był poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwa. Obaj w chwili zatrzymania znajdowali sie pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze doprowadzili ich do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieli. Najprawdopodobniej usłyszą zarzuty rozboju. Grozi im kara 12 lat pozbawienia wolności.

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...