18 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Uwaga! Zmienia się ruch na Rondzie Ofiar Katynia

KętrzynUwaga! Zmienia się ruch na Rondzie Ofiar Katynia

W związku z budową linii tramwajowych w czwartek (5.02) zmieniła się organizacja ruchu na rondzie Ofiar Katynia, a także na odcinku ul. Dworcowej oraz ul. Kętrzyńskiego.

reklama

Jak informuje olsztyński Zarząd Dróg Zieleni i Transportu, zamknięty został odcinek pasa zewnętrznego na rondzie oraz krótki odcinek prawego pasa ul. Dworcowej na dojeździe do skrzyżowania. W piątek (6.02) natomiast wyłączony z ruchu będzie fragment pasa wewnętrznego na rondzie Ofiar Katynia, a także część wewnętrznego pasa jezdni ul. Dworcowej i Kętrzyńskiego. Prace na rondzie, a co za tym idzie także zmiany organizacji ruchu, mają potrwać do niedzieli.

rondo OK 05.02.2015

reklama

ZDZiT przypomina wszystkim uczestnikom ruchu drogowego o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas przemieszczania się w rejonie budowy.

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
L
5 lutego 2015 20:54

Uważamy szanowny zarządzie uważamy niech tylko uważają pracujący tam bo co wyprawiają operatorzy koparko-ładowarek cuda krąg betonowy prawie że otarł się o moje auto…Cuda Kolega z Niemiec, który gościł w naszym zacnym mieście wspomniał że u nich zamknęliby ten odcinek dla bezpieczeństwa, nie kierowców, ale pracujących tam. Moi kursanci na szczęście nie, ale wspominają olsztyńscy egzaminatorzy, że masę osób zostawiło 140zł za egzamin poprawkowy w okolicach dworca za sprawą NIEWŁAŚCIWEGO albo braku OZNAKOWANIA. Dziękujemy PIOTRusiowi Panowi za dobrodziejstwa. Pojechać szynowym o brzasku poranka niedługo SPEŁNI się. Robota idzie jak trza. Pozdrawiam L

Polecane