25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Kolejna kolizja koło Galerii Warmińskiej. Czyja to wina?

GalerieKolejna kolizja koło Galerii Warmińskiej. Czyja to wina?

Do zderzenia samochodów osobowych doszło dziś (3.02) w godzinach porannych w okolicach Galerii Warmińskiej. W związku z prowadzoną inwestycją tramwajową kolizje w tym miejscu stały się już tradycją.  Szczególnie niebezpiecznie jest w popołudniowych godzinach, kiedy korkuje się wjazd do obiektów handlowych przy ul. Sikorskiego.

reklama

Kolejna kolizja koło Galerii Warmińskiej. Czyja to wina? ruch drogowy Galerie, Olsztyn

Jak poinformował redakcję Czytelnik, do wtorkowej kolizji doszło około godz. 9 rano na ul. Sikorskiego przy Szkole Podstawowej nr 25. Kierująca fordem focusem kobieta nie zachowała należytej ostrożności na drodze i uderzyła w tył dostawczego mercedesa sprintera. Na szczęście żaden uczestnik ruchu drogowego nie ucierpiał w zdarzeniu. Jego sprawczyni została ukarana przez policjantów przybyłych na miejsce mandatem karnym.

reklama

Kolizja spowodowała nieznaczne utrudnienia w ruchu drogowym – kierowcy zmuszeni byli korzystać tymczasowo z jednego z dwóch dostępnych pasów ruchu.

Widzisz zdarzenie drogowe? Wyślij nam zdjęcia lub film: redakcja@kureierolsztynski.pl

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
takjest
4 lutego 2015 08:01

A’propo tramwajów. Wczoraj jechałam linią 36 w kierunku zatorza, słuchajcie, te buspasy są cudowne!!! Panie Prezydencie, dlaczego nie zapytał Nas Pan o zdanie?

czytelnik
4 lutego 2015 00:50

Zdjęcia to chyba robione pokrowcem od aparatu…

Polecane