fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kucharz Kultowego Majonezu poszukiwany!

WiadomościKucharz Kultowego Majonezu poszukiwany!

Lubisz gotować? Chciałabyś zaprezentować swoje kulinarne dokonania szerszej publiczności? Skorzystaj z okazji: firma z Kętrzyna ogłasza zabawę na Kucharza Kultowego Majonezu.

reklama

– Wśród miłośników „Majonezu Kętrzyńskiego” jest wiele osób, które nie tylko chętnie smakują potrawy, ale też uwielbiają gotować, traktują to jako swoją pasję i ważny element życia – mówi Leszek Kuszczak, szef marketingu firmy „MAJONEZY” Spółdzielnia Pracy Produkcyjno- Handlowa w Kętrzynie. – Często zgłaszają się do nas blogerzy z prośbą o przysłanie naszych produktów, włączamy się w organizacje ich spotkań. Dlatego uznaliśmy, że warto wykorzystać ten potencjał i proponujemy fanom konkurs. Szukamy Kucharza Kultowego Majonezu (w przypadku pań naturalnie nazwa zostanie zmieniona na Kucharkę lub Mistrzynię – do wyboru), który będzie dzielił się z nami swoimi kulinarnymi pomysłami. W zamian oferujemy mnóstwo dobrej zabawy i promocję na naszych kanałach informacyjnych.
Zwycięzca będzie zobowiązany dostarczać firmie co najmniej jeden autorski przepis miesięcznie z wykorzystaniem majonezu zilustrowany wykonanym przez siebie zdjęciem. Propozycje potraw firma będzie zamieszczać na profilu FB Majonezu Kętrzyńskiego, na Google Plus, a w niedalekiej perspektywie na swojej nowej internetowej stronie. Jeśli ktoś prowadzi np. swojego bloga, firma będzie na życzenie zamieszczać również linki na niego przekierowujące. Kucharz Kultowego Majonezu zostanie też zaproszony do udziału w sesji zdjęciowej w zakładzie w Kętrzynie, gdzie zostanie też nagrany filmik na Youtube z jego udziałem. I co najważniejsze: co miesiąc będzie otrzymywał prosto do domu paczkę firmowych produktów, żeby miał z czego przygotować wszystkie pyszności. Na tym nie koniec. Firma będzie też dorzucać niespodzianki przydatne w kuchni.
– Nasi klienci wielokrotnie udowadniali, że mają ogromną wyobraźnię i wykazują się niezwykłą kreatywnością – wyjaśnia Leszek Kuszczak. – Dlatego nie szukamy profesjonalistów, ale przede wszystkim ludzi z poczuciem humoru, dobrymi pomysłami, którzy mają odrobinę smaku. Jestem przekonany, że na Warmii i Mazurach jest wiele osób o ogromnym talencie kulinarnym i chęci, żeby zaprezentować je szerszej publiczności.
Żeby wziąć udział w zabawie trzeba do 15 lutego wysłać trzy autorskie przepisy zilustrowane zdjęciem na adres wspomnienia@majonezy-ketrzyn.pl. Jury wybierze najciekawsze zgłoszenie.

red

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
w
4 lutego 2015 16:43

wszedzie tylko winiary lub kielecki

w
4 lutego 2015 16:42

mam takie pytanie czym zajmuj sie pan od promocji produktu w firmie na stale mieszkam za granica i musze w torbie wozic muj ulubiony majonez na 30 polskich sklepow na jednej tylko dzielnicy nikt tam nie slyszal o naszym przepysznym majonezie wiec do roboty bo rynek czeka

Polecane
Ogłoszenia