15 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Miał w mieszkaniu blisko pół kilograma amfetaminy

WiadomościMiał w mieszkaniu blisko pół kilograma amfetaminy

21-letni Wojciech P., którego wczoraj rano (22.01) „odwiedzili” kryminalni, miał w mieszkaniu foliowe zawiniątko, w którym były dokładnie 443 gramy amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany. Policjanci wspólnie z prokuraturą skierowali do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie.

reklama

Była godzina 6.15 rano, gdy policjanci kryminalni zdecydowali się zatrzymać 21-letniego Wojciecha P. i przeszukać zajmowane przez niego mieszkanie. Nie był to przypadek. Byli oni przekonani, że mężczyzna ten zajmuje się rozprowadzaniem narkotyków. Przypuszczali także, że w jego mieszkaniu znajduje się znaczna ilość środków odurzających. Nie pomylili się. Podczas przeszukania znaleźli foliowe zawiniątko, w którym znajdowały się 443 gramy amfetaminy oraz gram marihuany. 21-latek miał też trzy elektroniczne wagi. Służyły one do porcjowania narkotyków. Zatrzymanie Wojciecha P. oraz zabezpieczenie znacznej ilości amfetaminy było efektem długiej policyjnej pracy. Zebrano przy tym dobry materiał dowodowy. Mężczyzna podczas przesłuchania złożył wyjaśnienia. Jak mówią policjanci, sprawa ma charakter rozwojowy I przewidywane są kolejne zatrzymania.

Wojciechowi P. za próbę wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyku może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

red

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
skun
26 stycznia 2015 11:55

I co gowno prawda mowilem ze to elblag a nie olsztyn wiec piszcie nastepnym razem w tym artykule jakie to miasto bo trzeba mieccos w glowie zeby pisac te artykuly a nie na odpie…..

Olsztyniak
24 stycznia 2015 13:59

Skoro nazwa gazety ,, Kurier Olsztyński” to chyba logiczne gdzie ???? Nie jestes pan na Gazecie Olsztyńskiej gdzie sa informacja z regionu -swoja droga tez podpisane.

Polecane