1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyn stolicą sportowego reportażu – II Maraton Festiwal

OlsztynOlsztyn stolicą sportowego reportażu - II Maraton Festiwal

Druga edycja Festiwalu Telewizyjnych Filmów Sportowych odbędzie się w Olsztynie w dniach 22-23 maja.

reklama

Osią wydarzenia jest przegląd twórczości telewizyjnej, głównie Telewizji Polskiej, związanej ze sportem i dziennikarstwem sportowym. Nie zabraknie oczywiście także konkursu na najlepszy dokument i reportaż telewizyjny związany z tematyką festiwalu. Wydarzeniu będzie również towarzyszył plebiscyt na wydarzenie sportowe ostatnich 25 lat organizowany przez TVP Sport wspólnie z Przeglądem Sportowym. W czasie festiwalu znani sportowcy i dziennikarze spotkają się m.in. z młodzieżą szkolną i akademicką.

W konkursie na najlepszy reportaż i dokument mogą wziąć udział zarówno osoby związane ze stacjami telewizyjnymi, jak i twórcy niezależni. Zgłaszać się do konkursu można do 1 marca. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej (23.05).

reklama

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są TUTAJ.

Głównymi organizatorami Maraton Festiwalu są samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Telewizja Polska S.A.: Akademia Telewizyjna i TVP Sport. Relację z wydarzenia będzie można oglądać na antenach Telewizji Polskiej: TVP Sport, TVP Info i TVP Regionalna oraz w wybranych Oddziałach Terenowych TVP S.A.

reklama

Już dziś na olsztyński Maraton Festiwal zapraszają najpopularniejsi komentatorzy sportowi TVP:

JC

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne