2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Dr House, hejterzy i Facebook. UWM zaprasza uczniów na wykłady

OlsztynDr House, hejterzy i Facebook. UWM zaprasza uczniów na wykłady

Wydział Humanistyczny UWM przygotował cykl edukacyjnych wykładów dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Pierwszy wykład odbędzie się już 22 stycznia.

reklama

Pracownicy olsztyńskiego Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego otwierają wydziałowe drzwi dla młodzieży z gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Zorganizowane przez nich wykłady mają nie tylko poszerzać wiedzę młodych uczniów, ale także pozwolić im poznać środowisko akademickie i pokazać im wydział jako miejsce, gdzie mogliby kontynuować swoją edukację. Czas organizacji cyklu wykładowego nie jest przypadkowy – olsztyński Wydział Humanistyczny świętuje bowiem 45-lat istnienia.

Zainteresowani “Czwartkami z humanistyką” będą mogli wysłuchać wykładów poświęconym m.in. znanemu cynikowi, tytułowemu bohaterowi serialu “Dr House”, hejterom i hejterstwu czy facebookowej rewolucji w Egipcie.

reklama

Wykłady będą się odbywać:
– 22 stycznia (zgłoszenia do 15 stycznia)
– 19 lutego (zgłoszenia do 12 lutego)
– 19 marca (zgłoszenia do 12 marca)
– 16 kwietnia (zgłoszenia do 9 kwietnia)
– 21 maja (zgłoszenia do 14 maja)
– 18 czerwca (zgłoszenia do 11czerwca).

Zainteresowani nauczyciele proszeni są o wypełnienie karty zgłoszeniowej (szczegółowy plan wykładów i karta do pobrania TUTAJ) i przesłanie jej na adres e-mail: renata.rozbicka@uwm.edu.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

reklama

JC

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia