1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nie ustąpili pierwszeństwa – pasażerowie w szpitalu

GiżyckoNie ustąpili pierwszeństwa – pasażerowie w szpitalu

Do wypadków na drogach Warmii i Mazur doszło w środę (14.01) m.in. w Giżycku, gdzie ciężarówka wjechała w samochód osobowy, oraz w Piszu, gdzie doszło do zderzenia się dwóch aut.

reklama

Do groźnego wypadku w Giżycku doszło około godz. 18 na skrzyżowaniu ulic Obwodowej, Świderskiej i Nowowiejskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym 28-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu seatem i uderzył w ten pojazd. W wyniku tego zdarzenia kierujący w stanie ciężkim i dwie pasażerki seata z obrażeniami ciała trafili do szpitala. 28-latek został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy.

Kolejny wypadek miał miejsce w Piszu na ul. Olsztyńskiej. Tam ok. godz. 14.30 kierujący osobowym renault kangoo, 55-letni mieszkaniec Pisza, wyjeżdżając z posesji w kierunku centrum, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w prawidłowo jadącego land rovera. Na skutek zderzenia auto odbiło się od renault, a następnie uderzyło w drzewo. 69-letni kierowca tego samochodu, mieszkaniec gminy Ruciane Nida, z obrażeniami został przewieziony do szpitala w Piszu.

reklama

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności obu wypadków.

JC

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne