Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
czwartek, 23 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Na widok policjantów wyrzucił z auta narkotyki

reklama

Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 20 gramów marihuany i 30 gramów amfetaminy. 26-latkowi ze Szczytna grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi. 

W miniony piątek po godz. 15 szczycieńscy policjanci na ul. Bartna Strona zauważyli pojazd marki bmw. Kierujący na widok radiowozu przyśpieszył, a następnie otworzył drzwi pojazdu i wyrzucił z niego foliową torbę.  Funkcjonariusze natychmiast za nim pojechali i zatrzymali go w parku przy Jeziorze Domowym Dużym.

Okazało się, że foliowa torba był wypełniona narkotykami. 26-latek ukrywał w niej szklany słoik, w którym znajdowało się ponad 20 gramów marihuany i ponad 30 gramów amfetaminy – precyzują funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. – Kierujący powiedział, że wyrzucił pakunek, ponieważ przestraszył się jadącego za nim radiowozu. 

reklama

Policjanci zatrzymali 26-latka, który noc spędził w policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania nielegalnych substancji. Teraz mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

reklama

styczeń, 2020

25STY16:30Muzyka zespołu Metallica symfonicznie–Olsztyn Dodatkowy KoncertFilharmonia Warmińsko-Mazurska w Olsztynie, ul. Bartosza Głowackiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X