fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 13 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Na widok policjantów wyrzucił z auta narkotyki

Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 20 gramów marihuany i 30 gramów amfetaminy. 26-latkowi ze Szczytna grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi. 

W miniony piątek po godz. 15 szczycieńscy policjanci na ul. Bartna Strona zauważyli pojazd marki bmw. Kierujący na widok radiowozu przyśpieszył, a następnie otworzył drzwi pojazdu i wyrzucił z niego foliową torbę.  Funkcjonariusze natychmiast za nim pojechali i zatrzymali go w parku przy Jeziorze Domowym Dużym.

Okazało się, że foliowa torba był wypełniona narkotykami. 26-latek ukrywał w niej szklany słoik, w którym znajdowało się ponad 20 gramów marihuany i ponad 30 gramów amfetaminy – precyzują funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. – Kierujący powiedział, że wyrzucił pakunek, ponieważ przestraszył się jadącego za nim radiowozu. 

Policjanci zatrzymali 26-latka, który noc spędził w policyjnej celi. Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania nielegalnych substancji. Teraz mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Zrealizuj inwestycję i złap deszczówkę

Od 1 lipca 2020 można składać wnioski o dofinansowanie w Programie Priorytetowym „Moja Woda”. Dzięki wspólnej inicjatywie Ministerstwa Klimatu, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i...

Piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...