10 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Aktywny wypoczynek z olsztyńskim OSiR-em

OlsztynAktywny wypoczynek z olsztyńskim OSiR-em

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zachęca dzieci i młodzież szkolną, aby aktywnie spędziła nadchodzące ferie zimowe w placówkach ośrodka na terenie miasta. 

reklama

Wypoczynek nie musi być wyłącznie biernym wylegiwaniem się przed ekranem telewizora czy monitora. Leniuchowanie, choć przyjemne, nie powinno zdominować czasu wolnego szczególnie dorastającej młodzieży, dlatego też Ośrodek Sportu i Rekreacji proponuje olsztyńskim uczniom alternatywną i aktywną formę wypoczynku na nadchodzące ferie zimowe (26.01 – 8.02).

Hale sportowe

reklama

Pracownicy OSiR-u zapraszają do wzięcia udziału w turniejach: halowych 5-tek piłkarskich szkół ponadgimnazjalnych, halowych 5-tek piłkarskich szkół gimnazjalnych, piłki siatkowej dla szkół gimnazjalnych, piłki siatkowej dla szkół  ponadgimnazjalnych, tenisa stołowego szkół podstawowych, tenisa stołowego szkół gimnazjalnych i tenisa stołowego szkół ponadgimnazjalnych.

Turnieje piłki nożnej odbywać się będą na boisku HWS Urania, turnieje siatkówki i tenisa stołowego w Hali Sportowej ZKOS przy ulicy Głowackiego 27. Zgłoszenia do wszystkich turniejów do dnia 20 stycznia przyjmuje Dział Sportu OSiR –  tel. 89 527-02-27, sport @osir.olsztyn.pl. Zgłoszenia można również składać osobiście w siedzibie: OSiR ul. Żołnierska 13 A –  Dział Sportu  w godz. 8-15. Zgłoszenia do tenisa stołowego przyjmowane będą osobiście w dniu zawodów.

Pływalnie przy ul. Głowackiego i ul. Mariańskiej

reklama

W trakcie ferii zimowych nieodpłatne korzystanie z krytych pływalni przy ul. Głowackiego i ul. Mariańskiej (osoby indywidualne – basen przy ul. Głowackiego 27). Bezpłatnie udostępnione będą wejściówki na godz. 9, 9.30, 10, 10.30. Wejściówki będą do odbioru w holu basenu na I piętrze od poniedziałku – 26 stycznia od godz. 8.30. Liczba biletów ograniczona. Grupy zorganizowane – basen przy ul. Mariańskiej 1 – w godz. 10, 10.30, 11, 11.30, 12 i 12.30. Grupa może wejść na basen po wcześniejszym uzgodnieniu tego z kierownictwem pływalni (tel. 519 566 149).

Lodowiska

Oferta ferii zimowych z OSiR obejmuje lodowiska – CRS Ukiel, przy HWS Urania i ul. Jeziołowicza.  W dni powszednie bezpłatne wejście na lodowisko dla wszystkich uczniów olsztyńskich szkół za okazaniem legitymacji szkolnej w godzinach 8-14.

Muzeum Sportu

Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie zaprasza na godzinne zajęcia „Ferie w Muzeum Sportu” od 26 stycznia do 6 lutego. Celem spotkań jest zapoznanie młodzieży z piękną ideą olimpiad, historią Igrzysk Olimpijskich – zarówno letnich, jak i zimowych – poznanie warmińsko-mazurskich olimpijczyków oraz pamiątek związanych z ich sukcesami. Dodatkową atrakcją zajęć będą konkursy plastyczne i historyczne o tematyce sportowej. Za najciekawsze prace przewidziane są symboliczne upominki oraz nagrody niespodzianki. Uczestnikom zajęć zaprezentowane zostaną filmy o tematyce sportowej, które nadesłali uczestnicy konkursu multimedialnego „Sportowcy Warmii i Mazur”. Organizatorzy proszą o zapowiedzi wizyt grup zorganizowanych z kilkudniowym wyprzedzeniem pod numerami: 89 5331747 lub 519566849.

WCRS Aquasfera GALERIA WARMIŃSKA

W dni powszednie w dniach 26.01 – 30.01 i 2.02 – 06.02. od godz. 8 do 20  do każdego zakupionego biletu ulgowego (przez dzieci i młodzież do 25. roku życia) lub rodzinnego druga godzina gratis (obowiązują także e-karty, Fit Profit, Fit Flex, Ok System, KDR, Benefit Systems). Basen olimpijski w dni powszednie będzie podzielony na 3 strefy rekreacji od godz. 6 do 21.45. Ponadto dla wszystkich chętnych grup zorganizowanych w godzinach od 10 do 13 będą organizowane gry i zabawy w cenie biletu, po wcześniejszym zgłoszeniu do działu marketingu (decyduje kolejność zgłoszeń). Dzieci do lat 12 mogą przebywać na terenie hal basenowych oraz kąpać się wyłącznie pod opieką osób pełnoletnich.

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia