23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Uzdrawiający flet w Olsztynie

OlsztynUzdrawiający flet w Olsztynie

Dźwięk pochodzącego z Ameryki Południowej instrumentu ponoć może uzdrawiać. 

reklama

W sobotę (10.01) w Olsztynie odbędzie się dość nietypowe wydarzenie. W Spichlerzu Miejskiego Ośrodka Kultury o godz. 18 odbędzie się koncert z użyciem uzdrawiającego Fletu Hemisphere. Na stronie wydarzenia na portalu Facebook można przeczytać:

– Flet został stworzony przez szamana z Ameryki Południowej w celu uzdrawiania. Inspiracją były tradycyjne flety indiańskie. Rożni się od nich innowacyjną budową i działaniem: podczas gry wydobywają się dwa różne dźwięki, które mózg łączy w trzeci, co sprawia, że dźwięk równoważy i synchronizuje półkule. Muzyka oddziałuje również na komórki ciała człowieka dostrajając je do tzw częstotliwości zdrowia (nurt muzykoterapii dogłębnej – komórkowej) oraz obniżając poziom kortyzolu (hormonu stresu) – to na poziomie fizycznym. Na poziomie emocjonalnym/psychicznym wycisza, wprowadzając stan głębokiego relaksu, a także łączy nas z uczuciami, dopuszczając do głosu te, które potrzebują oczyszczenia, uwolnienia, tym samym odblokowując. Na poziomie duchowym łączy dualizmy – męską i żeńską część, światło i cień, otwiera tzw. czakrę korony, która łączy nas z duchem. Daje to integrację ciała, umysłu i ducha w równowadze.

reklama

Do udziału w wydarzeniu można zgłaszać się pod adresem mailowym: adeshken@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 739421845 (może być sms).

Cena to 30 złotych.

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
robac
9 stycznia 2015 22:38

Pytanie:
Czy będziemy faktycznie słuchać dźwięku fletu, czy drgań powietrza spowodowanych przez papierowo-jedwabne membrany głośników? Bo jak to drugie, to to wciskanie kitu.

Dla mniej sprytnych tłumaczę:
Czy będzie z nagłośnieniem, czy bez?

Polecane